Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Moya Brennan w Polsce

Irlandzka wokalistka, współzałożycielka i pierwszy głos grupy Clannad, przyjeżdża na kilka koncertów do Polski. Szantymaniakom jej repertuar powinien być bliski, Clannad i Moya kilka razy już gościli w Polsce, ostatnio na Euroszantach w Sosnowcu.

Fot. PressMoya Brennan

Moya Brennan solo była już w Polsce raz. Tym razem poznańskiej agencji MCA.pl udało się ją zaprosić na cztery koncerty. Moya przyjedzie do Polski w przerwie w tournee po Niemczech. Zagra u nas cztery koncerty:

 

29.11 - Wrocław

30.11 - Poznań

01.12 - Warszawa

02.12 - Gdańsk

 

Tak o programie koncertów opowiadała portalowi Folk24:

 

- "Nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji co do listy utworów, ale z uwagi na porę roku, zbliżający się adwent i okres Bożego Narodzenia na pewno zaśpiewam kilka pieśni z repertuaru "The Irish Christmas". Nie mogę obiecać, czy pojawią się piosenki z mojej ostatniej płyty "My Match is a Makin" ale oczywiście przywiozę ze sobą kopie tego albumu no i niezrównanego Cormaca De Barra, we własnej osobie. Nasze wspólne nagranie to album utrzymany w bardzo tradycyjnym stylu, gdy go tworzylismy czułam się, jakbym wracała do domu z dalekiej podróży".

Zapowiada się więc bardzo różnorodna tematyka koncertów. Niestety, koncert poznański już wyprzedany, ale są jeszcze bilety na pozostałe koncerty. Polecam, zwłaszcza tym, którzy byli na Euroszantach na koncercie Clannad, będzię można porównać Moyę z zespołem-legendą z Moyą w solowym projekcie.

Szczegóły na www.mca.pl

 

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 1:27, 23 listopad 2010, wyświetlono: 1224 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI