Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Nowe "Żagle"

Ukazał się kolejny numer - lipcowy - Magazynu Sportów Wodnych "Żagle". Tym razem nie ma niestety njusów ze sceny szantowej (cóż, olimpiada ważna rzecz :D), ale jak zwykle znajdziecie w magazynie sporo na temat żagli, żeglowania. Nowy ...

Ukazał się kolejny numer - lipcowy - Magazynu Sportów Wodnych "Żagle". Tym razem nie ma niestety njusów ze sceny szantowej (cóż, olimpiada ważna rzecz :D), ale jak zwykle znajdziecie w magazynie sporo na temat żagli, żeglowania. Nowy numer przynosi informacje m.in. o tym, iż powstał projekt wybudowania nowoczesnej mariny obok mola w Sopocie. Poza tym znajdziecie relację z wręczenia nagród im. L. Teligi, i jak zwykle testy, porady, propozycje rejsów.

Przypominamy, iż w grudniu 2007 r. redakcje "Szantymaniaka" i "Żagli" podjęły współpracę. W większości wydań "Żagli" znajdziecie stronę z njusami szantowymi, a raz na 4 miesiące specjalny dodatek "Szantymaniaka", oczywiście o szantach.

Najbliższy pojawi się już w wydaniu sierpniowym. Zapraszamy zatem do lektury najstarszego żeglarskiego magazynu w Polsce.

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 12:13, 28 czerwiec 2008, wyświetlono: 722 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI