Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Nowy kanal w Radiu ZAPIECEK

Mam przyjemność poinformować, że Radio ZAPIECEK uruchomiło nowy kanał. W wyniku nawiązania bliskiej współpracy z Domem Środowisk Twórczych w Kielcach, będziemy transmitowali także koncerty, które tam się będą odbywały. Najblizsza ...

Mam przyjemność poinformować, że Radio ZAPIECEK uruchomiło nowy kanał. W wyniku nawiązania bliskiej współpracy z Domem Środowisk Twórczych w Kielcach, będziemy transmitowali także koncerty, które tam się będą odbywały. Najblizsza transmisja już w najbliższą niedzielę (4 września, godz. 19.30) - wystąpi zespół muzyki celtyckiej - CARRANTUOHILL. Serdecznie zapraszamy do słuchania!

Oczywiście nadal działają dwa dotychczasowe kanały: LIVE - nadający transmisje na żywo z koncertów odbywających się w Zapiecku oraz ARCHIWUM - na którym 7 dni w tygodniu i 24 godz. na dobę można słuchać archiwalnych nagrań z zapieckowych koncertów.

A w niedługim już czasie planujemy uruchomienie kolejnego kanału - NA ŻĄDANIE - którego program będą mogli ustalać sami słuchacze. O uruchomieniu kanału oczywiście zawiadomimy.

Radio ZAPIECEK nadaje w technologii IceCAST, zatem aby móc go słuchać należy mieć zainstalowany darmowy odtwarzacz WinAMP w wersji 5.0 lub nowszej.

Blizsze informacje: http://radio.zapiecek.art.pl oraz http://www.zapiecek.art.pl

 

Informację wprowadził(a): Marek "Gustaw" Górski - godz. 10:26, 3 wrzesień 2005, wyświetlono: 622 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI