Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Nowy Magazyn

Już jest!
W piątek rano odebraliśmy z drukarni (jeszcze pachnie farbą) kolejne, 19. wydanie Magazynu Miłośników Pieśni Morza SZANTYMANIAK. Trwa właśnie pakowanie, adresowanie i rozsyłanie. Większość z Was będzie mogła go poczytać już w Giżycku, ale także w Kunicach i na
...
Już jest!
W piątek rano odebraliśmy z drukarni (jeszcze pachnie farbą) kolejne, 19. wydanie Magazynu Miłośników Pieśni Morza SZANTYMANIAK. Trwa właśnie pakowanie, adresowanie i rozsyłanie. Większość z Was będzie mogła go poczytać już w Giżycku, ale także w Kunicach i na innych festiwalach.

JEŚLI do WASZEGO MIASTA Szantymaniak nie dociera DAJCIE NAM ZNAK,

podajcie miejsce, gdzie na nasz koszt możemy go wysłać. A może sami możecie go rozprowadzić tak jak tenLIS, Gosia Krasoń i jeszcze kilka innych osób - polecamy się uwadze. Magazyn jest kolportowany bezpłatnie.

Tych, którzy wolą wersję elektroniczną zapraszam tradycyjnie do działu gazeta, gdzie można "zdjąć" PDF-a i poczytać o tym co w Szantymaniaku nr 3/2007 piszczy.

Dziękuję bardzo tym, którzy przysłali teksty: Romkowi Roczeniowi, Wojtkowi "cicikowi" Małocie, Michałowi Nowakowi, Rafałowi "Taclemowi" Chojnackiemu, "Zejmanowi", "Szkotowi", Adamowi Paplińskiemu "Etrantowi", Mariuszowi Bartosikowi,  "Bongosowi" i "Porębie". Tomkowi Golińskiemu, Marcinowi Mazurowskiemu, Jarkowi Dumańskiemu - za zdjęcia.
Ciężką pracę wykonali (po raz pierwszy): Krzysztof Kłos - jako pierwszy sekretarz, Ania Garaj - jako prawa ręka reklamowa, Ania Filipowska - jako nadkorektor.

No i Tomkowi Honkiszowi i Maćkowi Jędrzejko za dyskusję, wsparcie i cierpliwość. To był chyba dla mnie najtrudniejszy numer z dotychczasowych... ale udało się.

Miłej lektury, szybkiego ściągania i do zobaczenia na szantowym szlaku.

Pozdrawiam

Kamil Piotrowski
redaktor naczelny magazynu

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 23:30, 6 lipiec 2007, wyświetlono: 775 razy

YenJCo

wysłano: 0:26,7 lipiec 2007

Wszelkie zapytania, uwagi, wnioski, pomysły i wskazówki dotyczące Magazynu Miłośników Pieśni Morza Szantymaniak należy wysyłać na adres magazyn@szantymaniak.pl ZAMÓWIENIA na Szantymaniaka od Tawern, Domów Kultury, Ośrodków Szkoleniowych dla Żeglarzy, Firm Czarterowych które pragną wzbogacic swoja ofertę - przyjmujemy również pod tym adresem. Przypominam, że czasopismo jest BEZPŁATNE! i rozsyłane do zainteresowanych ZA DARMO. UWAGA jesli jesteś właścicielem firmy czarterowej i chciałbyś zebyśmy "wyposażyli" twoje jachty w Szantymaniaka - zgłoś się do nas. Napiszemy o twojej agencji czarterowej w kolenych numerach Szantymaniaka. PISZ: magazyn@szantymaniak.pl NIE ZAPOMNIJ! TY TEŻ MOŻESZ WYKUPIĆ REKLAMĘ SWOJEJ FIRMY W SZANTYMANIAKU Sssciskam yen
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI