Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

NOWY "Festiwalik" na Śląsku

gość

wysłano: 20:39,8 luty 2006

Fajny ramowy program festiwalu:) a może jakieś szczegóły kto będzie gwiazdą wkońcu festiwal już tuż tuż??
Odpowiedz na ten komentarz
vico

wysłano: 22:6,8 luty 2006

gość napisał: Fajny ramowy program festiwalu:) a może jakieś szczegóły kto będzie gwiazdą wkońcu festiwal już tuż tuż?? Gwizdą festiwalu będzie Grzegorz \"Gooroo\" Tyszkiewicz, a może jeszcze ktoś, prowadzimy rozmowy.
Odpowiedz na ten komentarz
Jaca

wysłano: 12:59,9 luty 2006

Bardzo dobry pomysł, jeśli uda nam się dostać chętnie się dorzucimy, a z drugiej strony fajnie będzie znowu spotkać się w Muzeum na koncercie przy małym z pianką.
Odpowiedz na ten komentarz
Majtek

wysłano: 13:26,7 marzec 2006

Gratuluję gwiazdy!!!
Odpowiedz na ten komentarz
Jaro20

wysłano: 14:29,14 marzec 2006

Właśnie... toż festiwal już za dni kilka i cisza... jak przed wyborami. A może jednak ktoś coś wie? A może się podzieli wiedzą? Pozdrawiam
Odpowiedz na ten komentarz
Pati

wysłano: 18:11,14 marzec 2006

Podobno będzie... i nawet jakieś zespoły się zakwalifikowały, ale te informacje to tylko przez telefon można zdobyć. Szkoda, że na stronie festiwalowej ;) nic nie ma.
Odpowiedz na ten komentarz
Jaro20

wysłano: 11:14,15 marzec 2006

Informacje uzyskane od Organizatora festiwalu: Lista zespołów konkursowych (alfbetycznie, żeby nie było potem, że kumoterstwo, TWA itp ;): Betty Blue (Wrocław) B.O.R.Y. (Warszawa) Druga Wachta (Katowice) Dzikie Róże (Wrocław) Kapitan Thorn (Toruń) Krzysztof Szymanek (Bieruń) Paweł Leszoski, Nina Wiśniewska Pchnąć w tę Łódź Jeża Ponton Band (Warszawa) Półband (Lublin) Sail Ho (Bytom) Zespoły oceniać będzie 4-osobowe jury w składzie: Henryk 'Szkot' Czekała Lech Klupś (informacja niepotwierdzona jak na razie) przedstawiciel organizatora MCK przedstawiciel organizatora Yacht Club OPTY W koncercie Gwiazd wystąpią: Grzegorz 'Gooroo' Tyszkiewicz Mechanicy Szanty Koncert poprowadzi Grzegorz 'Gooroo' Tyszkiewicz jeszcze raz w imieniu Organizatorów zapraszam
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI