Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Nowy Segars

O zmianach w bytomskim zespole Segars jaskółki w Warszawie (sic!) donosiły już od jakiegoś czasu. Sam zespół w rozmowach ze mną nie zaprzeczał, ale niczego więcej nie chciał zdradzać.
W niedzielę (tj. 25.11.2005) Łukasz MODY Szymczyk przekazał
...
O zmianach w bytomskim zespole Segars jaskółki w Warszawie (sic!) donosiły już od jakiegoś czasu. Sam zespół w rozmowach ze mną nie zaprzeczał, ale niczego więcej nie chciał zdradzać.
W niedzielę (tj. 25.11.2005) Łukasz MODY Szymczyk przekazał mi wreszcie TĘ informację.
Na stronie zespołu www.segars.pl ukazała się wreszcie krótka notka i nazwisko człowieka, który zastąpił w składzie Irka Herisza.
O powodach zmiany zespół milczy, a my nie naciskamy. Jedyne co udało mi się dowiedzieć to to, że bardzo intensywnie teraz pracują.

Nowym członkiem grupy jest Michał Szopa. Notkę o nim znalazłem m.in. na stronie... Opery Śląskiej w Bytomiu. Figuruje tam jako współpracownik.
Jak się okazuje "nowy Segars" to zawodowy śpiewak. Jestem bardzo ciekaw, czy jego dotychczasowe doświadczenia jakoś znacząco wpłyną na styl Segarsów. Czy Michał okaże się taką postacią jak choćby Janusz Olszówka w RO'20 czy Adam Saczka w Perłach i Łotrach? Czas pokaże.

Postaram się jak najszybciej spotkać z zespołem i dowiedzieć więcej. A na razie trzymam kciuki za Michała i resztę. Mam nadzieję, że szybko uporają się z materiałem i wkrótce znów będzie można ich posłuchać na scenie. Ależj estem ciekaw tego pierwszego występu...

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 4:50, 26 listopad 2007, wyświetlono: 811 razy

Dziadek Władek

wysłano: 11:28,26 listopad 2007

do uśłyszenia:-) "Jestem bardzo ciekaw, czy jego dotychczasowe doświadczenia jakoś znacząco wpłyną na styl Segarsów" Ja też jestem ciekaw, jak Segarsi "zabrzmią". Chciałbym jednak, aby "nowi" byli podobni troche do "starych":-) Ciekaw jestem, kiedy ich usłyszę... Życzę powodzenia!
Odpowiedz na ten komentarz
E.T.

wysłano: 12:32,26 listopad 2007

Życzę owocnej współpracy, czekam na koncert w nowym składzie, mam nadzieję, że będzie gdzieś blisko rodzinnego miasta "Segarsów", co bym nie musiała zbyt daleko jechać :)))) Bardzo chętnie posłucham...
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI