Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Nowy SZANTYMANIAK już jest!!!

Moi Drodzy!!!

 

Miło mi zakomunikować, że wreszcie udało się dopiąć wszystko -  teksty, skład, druk i co najważniejsze - reklamy. Oto ukazał się pierwszy w tym roku numer Szantymaniaka, który dostępny będzie ...

Moi Drodzy!!!

 

Miło mi zakomunikować, że wreszcie udało się dopiąć wszystko -  teksty, skład, druk i co najważniejsze - reklamy. Oto ukazał się pierwszy w tym roku numer Szantymaniaka, który dostępny będzie w Krakowie na Shanties, ale także u naszych przyjaciół w tawernach:

 

 • Białystok - Ryczące Czterdziestki
 • Gdynia - Contrast Cafe
 • Częstochowa - Port
 • Katowice - Ster (sklep żeglarski)
 • Kraków - Stary Port
 • Lublin - Żółta Łódź Podwodna
 • Łódź - Zapiecek
 • Szczecin - Cutty Sark
 • Warszawa - Kliper, Szanta, 10B, Barrakuda i Gniazdo Piratów
 • Wrocław - Gawra, Łykend

W najbliższym czasie powinny gazety tam dotrzeć - pytajcie za barem. Jednocześnie mamy prosbę - jeśli ktoś do środy będzie zmierzał w kierunku Warszawy, Wrocławia lub Krakowa przez Bytom (sic!) i mógłby podrzucić gazetę do wspomnianych miejsc proszę o pilny kontakt: tel 509 641 905 (do Zapiecka już zostały wysłane). Gazeta - także w wersji elektronicznej PDF do pobrania znajduje się jak zwykle w dziale gazeta :-)

 

W tym roku zamierzamy wydać 6 numerów (jako dwumiesięcznik), każdy minimum 7000 egzemplarzy. Wszystko jak zwykle zależy od finansów (i trochę od czasu wolnego, bo z tym ostatnio też cienko), ale jesli wszystko pójdzie dobrze, to być może uda się wydać nawet 8 numerów.

 

Drugi numer,  mam nadzieję - ukaże się już za 2 tygodnie na Szantach we Wrocławiu.  Trzymajcie kciuki, bo czasu pierońsko mało, a pracy koszmarnie dużo, tym bardziej że po drodze jeszcze Shanties.

 

Bardzo dziękuję zespołom, które przysłały informacje o sobie, resztę zachęcam do podsyłania - dział niusy czeka. To ma być gazeta o Was, więc nie zaniedbujcie też i tej możliwości informowania Szantymaniaków o tym jakie macie plany. Poza tym z okazji wizyty Wiceprezydenta ISSA w Polsce (Szantymaniak patronuje temu wydarzeniu) przybliżamy postać Iwe van der Beeka. Na folkowej stronie Taclem tym razem podsumowuje miniony rok. Znajdziecie też relacje z PPP i konkursów, które już za nami. Przybliżamy też grupę Samhain, która ostatnio sporo "namieszała" :-) na naszej scenie szantowej. No i opisujemy pierwszą płytkę w tym roku - Ryczące-Shannon Projekt. Co prawda już ukazała się podwójna koncertowa grupy Mietek Folk - ale do nas nie dotarła przed zamknięciem gazety, więc o niej poczytacie w następnym numerze.

 

To co? Udanej lektury życzę, czekam na Wasze sugestie i pomysły,  i do zobaczenia gdzieś na szantowym szlaku.

 

Kamil Piotrowski

 

Tym razem dziękuję za wsparcie i zaufanie firmom:

T.I.G.A. Yacht Marina oraz Agencji Żeglarskiej KUBRYK Wojtka Czerwińskiego, które zgodziły się wesprzeć wszystkie tegoroczne wydania Szantymaniaka, trochę nas to odciąży Dziękuję bardzo!

 

Poza tym wsparli nas:

 • Fundacja Gniazdo Piratów
 • Śląska Międzynarodowa Szkoła Handlowa
 • Oficyna JOTER-MUSIC
 • no i MDK nr 1 w Bytomiu

Drobne poprawki wprowadził: YenJCo 22.02.2005 godz. 02:22

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 20:25, 21 luty 2005, wyświetlono: 707 razy

Dziadek Władek

wysłano: 23:42,23 luty 2005

NIEMOŻLIWE !!!!! Artykuł czytano 107 razy i ani jednego komentarza... Rany Boskie - nie chce się wierzyć. No to może mój; świetne artykuły, przede wszystkim ciekawe. Tyle - że PDF to nie Szantymaniak w ręku pochnący jeszcze farbą. NIe za dużo reklam, poruszone tematy, na którę się czeka. Konkurs w poprzednim - trochę chybiony (albo za łatwy i stąd małe zainteresowanie; wyniki w SZ) - albo faktycznie brać żeglarską (a przynajmniej część z niej) ogarnęło lenistwo. Dać jej za to wycisk w lecie!!! Może troszkę zbyt kolorowy... Ale to moje odczucie. Ogrom pracy, Kamilu - naprawdę. Dzięki za nią. Ogólnie - super.
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 23:44,23 luty 2005

Dla mnie to było oczywiste ale dla innych nie :-) Oczywiście zaproszenia do odebrania w MDK nr 1, tuż przed koncertem. Do zobaczenia :)
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 23:44,23 luty 2005

Dla mnie to było oczywiste ale dla innych nie :-) Oczywiście zaproszenia do odebrania w MDK nr 1, tuż przed koncertem. Do zobaczenia :)
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 23:47,23 luty 2005

Zmęczenie już wyłazi - a gdzi etam koniec. Komentarz pt. "Gapa ze mnie" dotyczy zapowiedzi koncertu Square Riggers i powinien tam sie znaleźć. Dlaczego jest tu nie wiem a dlaczego 2 razy to już w ógole dla mnie zagadka :( Dobranoc. I mam nadzieje do zobaczenie jutro/dzis na koncercie w MDK nr 1 ufff
Odpowiedz na ten komentarz
Dziadek Władek

wysłano: 11:0,24 luty 2005

zdejm nogę z gazu !!!!!!! Jedno z "przykazń szczęśliwego człowieka" mówi: "co masz zrobić dziś - zrób pojutrze; będziesz miał dwa dni wolnego":-) Ale nie martw się - wiosna niedaleko, górki czekają - aż się proszą:-) Osobiście wypiszę Ci dwa tygodnie urlopu :-) PZDR
Odpowiedz na ten komentarz
Dziadek Władek

wysłano: 8:55,25 luty 2005

Jak pisałem - PDF to nie to co Szantymaniak w rece. Świieży, pachnący farbą. O niebo lepszy jak w necie!!!! Świetny !!!!!! I tak trzymać. A pracy - zgadnijcie czyjej - CAŁE MORZE !!!!
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI