Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Pod Wiatr walczy o Scyzoryk!

Zespół „Pod Wiatr” został nominowany do konkursu Świętokrzyskie Nagrody Muzyczne Scyzoryki 2010 – plebiscytu obejmującego swoim zasięgiem teren woj. świętokrzyskiego i mającego na celu wyłonienie najlepszych i najpopularniejszych wykonawców / autorów muzycznych w regionie.

Fot. http://www.echodnia.euZespół Pod Wiatr

 

Zespół Pod Wiatr, który powstał pod koniec 2006 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim, tworzą: Małgorzata Wilczyńska, Piotr Wisowski, Marcin Stelmach, Marcin Taćkiewicz oraz Radosław Wójtowicz. Ich repertuar oscyluje między folkiem irlandzkim, liryczną balladą żeglarską oraz żywiołowymi elementami bluegrassu.

 

W plebiscycie „Muzyczne Scyzoryki 2010” startują w kategorii „wykonawca folk/etno” z piosenką „Marie’s Wedding” (tutaj link do nominacji zespołu) i wszystko wskazuje na to, że mają duże szanse na zwycięstwo (po 6. notowaniu byli na drugim miejscu!). Gorąco zachęcamy do głosowania na „Pod Wiatrów”! Można to zrobić, wysyłając sms o treści ETNO.4 pod numer: 71051. Głosowanie trwa do 6 czerwca 2010 r.

 

Fot. http://www.echodnia.eu

 

Drodzy Szantymaniacy! Taki sms kosztuje jedyne 1zł + VAT! To niewiele, a z pewnych żródeł wiemy, że przy odrobinie szczęścia chłopaki (i dziewczyna) z Ostrowca mają szanse na Wielki Finał 11 czerwca w Kielcach, gdzie na Placu Artystów wystąpią najlepsi spośród wszystkich kategorii plebiscytu. Już teraz wiemy, że wykonywany przez nich utwór „Marie's Wedding” znajdzie się na 2-płytowym albumie „Scyzorykomania 2010”, jako jeden z 25 najlepszych w całym plebiscycie! A to przecież duża promocja dla całego nurtu szantowo-folkowego w kraju. Pomożecie?

 

SMS o treści ETNO.4 pod nr 71051 (koszt 1 zł +VAT)

 

Zobacz także

W naszym archiwum

Informację wprowadził(a): Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk - godz. 22:43, 12 maj 2010, wyświetlono: 1281 razy

Marcin Taćkiewicz

wysłano: 12:5,15 maj 2010

Najnowsze wieści! Zespół Pod Wiatr jest obecnie na drugim miejscu!!! :)

Dla wszystkich chcących pomóc:

sms o treści ETNO.4 pod nr 71051
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI