Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Pożegnanie Stłukli w "Żaglach"

Czerwcowy numer "Żagli" to debiut szantymaniakowej strony w nowej oprawie graficznej. Zdecydowaliśmy się ją poświęcić w większości najważniejszemu, a jednocześnie najsmutniejszemu wydarzeniu bieżącego roku - odejściu Dariusza Ślewy. "Stłukla" ...

Czerwcowy numer "Żagli" to debiut szantymaniakowej strony w nowej oprawie graficznej. Zdecydowaliśmy się ją poświęcić w większości najważniejszemu, a jednocześnie najsmutniejszemu wydarzeniu bieżącego roku - odejściu Dariusza Ślewy. "Stłukla" żegna się z nami swoimi własnymi słowami - tekstem "Pochwała pracy" - który już wcześniej publikowaliśmy na naszym portalu. Jest też krótka notka biograficzna poświęcona zmarłemu muzykowi. W tej sytuacji na relację z "Kopyści" praktycznie zabrakło miejsca - jednakże karkołomnego zadania opisania festiwalu w 1000 znakach podjął się Mariusz Bartosik. Jak sobie z tym poradził - zobaczcie na stronie 77.

Oprócz tego - jak zwykle w "Żaglach" - locje (nowość - wybrzeże Szwecji), testy jachtów (Tango 30), ciekawy i dający do myślenia artykuł "Ku przestrodze!" - o wypadkach i akcjach ratowniczych na polskim morzu. Zapraszamy do lektury "Żagli"!

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 14:24, 20 czerwiec 2009, wyświetlono: 750 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI