Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Premiera płyty Sąsiadów

Greg C.

wysłano: 21:31,7 luty 2005

A zatem wszyscy się nie mogą doczekać :) A ja tylko dodam, że 10 marca będzie można usłyszeć Sąsiadów i nabyć płytę w Katowicach!!!! wszystko podczas drugiej edycji koncertu "Muzyka Europy na Stacji Śląsk" A sama płyta??? Jeśli o mnie chodzi to jest to w chwili obecnej najbardziej oczekiwane przeze mnie wydawnictwo!!
Odpowiedz na ten komentarz
YenJCo

wysłano: 22:51,7 luty 2005

Ja w ciemno zamawiam Waszą płytę. Nie mam wątpliwości, że bedzie genialna. Zżera mnie ciekawość... :-) a szuflada CD aż drży z podniecenia :-)))) może zdradzisz coś więcej na temat płytki przed premierą? Chociaż jeden maciupki fragmencik mp3 i lista utworów ??? :-))) Pozdrawiam YenJ(Co)
Odpowiedz na ten komentarz
Jaro20

wysłano: 0:11,8 luty 2005

Potraficie zaostrzyć apetyt :) Już nie mogę się doczekać premiery i jednoczesnie baaaardzo żałuję, że mnie na niej nie będzie :((((
Odpowiedz na ten komentarz
Mroza

wysłano: 12:47,8 luty 2005

Raz,dwa,trzy zamawiam płytkę!!!!! Tylko żebyście się nie pozbyli całego nakładu od razu, bu wujcio Mroza musi sobie jedną kupić!!! Hejas!
Odpowiedz na ten komentarz
Zuza

wysłano: 20:23,8 luty 2005

Już się nie mogę doczekać!!! :))) Tylko szkoda, że nie będzie mnie 3.03... :((( W czwartek i piątek niestety praca i szkoła jest (no chyba, że będzie tak, jak dzisiaj. Zwolnili nas po 2. lekcji bo się ogrzewanie popsuło w prawie całej dzielnicy ;). Ale obiecuję, że zrobię WSZYSTKO, żeby przyjechać choć na sobotę. :))) Pozdrowienia i buziaki. :)))
Odpowiedz na ten komentarz
Dziadek Władek

wysłano: 18:32,12 luty 2005

Jeszcze - 18 dni... Ale się będzie dłużył czas.. Grafika na krążek wspaniała - elegancka, w dobrym tonie... SUPER. A więc i płyta będzie super - bo czy mogła by być inna?? Ciekawość zżera - jak wszystkich. Oby tylko autko do 3-ciego wytrzymało i zawiozło mnie do Wrocka:-) Reszta to pestka - znaleźć Łykend, posłuchać, pomarzyć, kupić, podpisać:-) Serdeczne gratulacje !!!!!!!!
Odpowiedz na ten komentarz
Landryn

wysłano: 10:37,25 luty 2005

Nareszcie wasza płyta!!! Nawet nie wiecie jak się cieszę i jak żałuję, że nie mogę być na premierze..... Ale mam nadzieję, że jeden egzemplarz dla mnie odłożycie, co??? I może jakiś koncert promujący płytkę w Wawce?? Da radę załatwić....
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI