Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Projekt Odyseja -Ekspedycja 2012

Projekt Odyseja - Ekspedycja 2012

Les Dieses (Francja) - Orkiestra Samanta (Polska)

Zapowiedź nowego show i  europejskiej trasy koncertowej 2012

 

 

Fot. Projekt Odyseja - Ekspedycja 2012

 

Już wkrótce, po raz kolejny, zespoły Les Dièses (Francja) i Orkiestra Samanta (Polska) wyruszą we wspólną, muzyczną podróż. Projekt Odyseja - Ekspedycja 2012 to będzie widowiskowe, naelektryzowane mocnym brzmieniem i pozytywnymi wibracjami przedsięwzięcie. Koncerty odbędą się w Polsce, Francji i w ramach europejskich festiwali folkowych.

 

Po dwóch latach przerwy, podczas których oba zespoły skupiły się na nagrywaniu i wydaniu swoich autorskich płyt, Projekt wraca na sceny folkowe z zupełnie nowym show.

Nowe utwory, scenografia i program artystyczny zagwarantują kolejną dawkę niezapomnianych wrażeń i emocji, które podbiją Europę w 2012 roku.

 

Latem, Projekt Odyseja–Ekspedycja 2012 zrealizowany zostanie na koncertach we Francji, Polsce i innych krajach Europy. Tournee będzie jednocześnie zapowiedzią nowej, wspólnej płyty. Oba zespoły, korzystając ze swojego doświadczenia, opracowały nową formułę występu, złożoną z utworów Orkiestry Samanta, Les Dieses i z utworów wykonywanych wspólnie przez oba zespoły. Przygotowane zostanie całkowicie nowe show. Przez większą część spektaklu muzycy będą występować razem na scenie, jednak w nowym programie znajdzie się też miejsce na ich indywidualne odsłony.

 

Więcej informacji

www.projektodyseja.pl

oraz

Facebook  - Projekt Odyseja-Odyssee

 

Zapraszamy !

Zobacz także

W naszym archiwum

Informację wprowadził(a): Paweł "Alex" Aleksanderek - godz. 18:11, 28 październik 2011, wyświetlono: 2063 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI