Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

"Wrocławskie Betlejem" z błękitnym akcentem

Gdzie najlepiej spędzić Święta Bożego Narodzenia? We Wrocławiu, pod olbrzymią choinką, ustawioną przy żywej (!) szopce, przy której usłyszeć będzie można niejedną kolędę, z górami i z... morzem w tle.

Zapraszamy na wrocławski Rynek, gdzie po raz kolejny odbywać

...

Gdzie najlepiej spędzić Święta Bożego Narodzenia? We Wrocławiu, pod olbrzymią choinką, ustawioną przy żywej (!) szopce, przy której usłyszeć będzie można niejedną kolędę, z górami i z... morzem w tle.

Zapraszamy na wrocławski Rynek, gdzie po raz kolejny odbywać się będzie świąteczna akcja o nazwie "Wrocławskie Betlejem 2009"

Jej organizatorami są: Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej, Region Dolny Śląsk NSZZ "Solidarność" oraz Akcja Katolicka Archidiecezji Wrocławskiej. Tegoroczna "Szopka Bożonarodzeniowa" organizowana jest z myślą o chorych dzieciach leczonych przez Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, na rzecz których wolontariusze przeprowadzą zbiórkę pieniędzy wśród zebranych na wspólnym kolędowaniu.

 

Na Wrocławian czekać będą nie tylko żywe zwierzęta w szopce bożonarodzeniowej, ale także liczne pokazy artystyczne. Kilkanaście zespołów i chórów wykonywać będzie najpiękniejsze polskie kolędy i zachęcać do wspólnego kolędowania. W programie znalazło się także miejsce na jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży z wrocławskich szkół i parafii. Szczegółowy program imprezy tutaj.

Z wielką radością informujemy, że w tym roku (podobnie jak dwa lata temu) 26 grudnia o godz. 18.30 na wrocławskim rynku wystąpi wrocławski zespół BETTY BLUE, który postara się, by w ten zimowy dzień zrobiło się cieplej również dzięki ich piosenkom w morskich odcieniach błękitu, prezentując m.in. utwory zamieszczone na świątecznym singlu zespołu pt. "Betty Blue - Gwiazdkowo".

A zatem w drugi dzień Świąt proponujemy wstać od stołu, wyłączyć telewizor i udać się na wieczorny spacer po wrocławskim Rynku, pod pięknie oświetloną choinką i ulatującymi w rozgwieżdżone niebo dźwiękami...

 

 

Informację wprowadził(a): Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk - godz. 15:19, 24 grudzień 2009, wyświetlono: 826 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI