Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

"Żeglarz" zza oceanu

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, co słychać u żeglarskiej braci za Wielką Wodą, koniecznie sięgnijcie po "Żeglarza", Biuletyn Informacyjny Polskiego Klubu Żeglarskiego w Nowym Jorku - miesięcznik, który już od 16 lat łączy ...

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, co słychać u żeglarskiej braci za Wielką Wodą, koniecznie sięgnijcie po "Żeglarza", Biuletyn Informacyjny Polskiego Klubu Żeglarskiego w Nowym Jorku - miesięcznik, który już od 16 lat łączy żeglarską Polonię za oceanem, głównie dzięki ogromnemu zaangażowaniu Krzysztofa Sieranta, odpowiedzialnego zarówno za redakcję, jak i opracowanie graficzne gazety.

Amerykański "Żeglarz" to przede wszystkim pasjonujące opowieści z rejsów w ciekawe miejsca oraz relacje z regat i innych imprez żeglarskich.

Znajdziemy tam również nieco historii polskiego żeglarstwa, aktualności z życia żeglarskiej Polonii w USA i wieści z Polski, a także stałe rubryki, takie jak: zapowiedzi nowych książek marynistycznych, żeglarska tablica ogłoszeń, a nawet odrobina morskiej poezji i humoru.

 

.   .   .

 

Kilka numerów "Żeglarza" w wersji .pdf dostępnych jest pod adresem http://www.zeglarz.info.

Inne można otrzymać, kontaktując się mailowo z redakcją: zeglarz@zeglarz.info.

 

Zachęcamy do lektury, a przy okazji serdecznie pozdrawiamy żeglarską i szantymaniacką brać zza Wielkiej Wody :))

Informację wprowadził(a): Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk - godz. 16:22, 16 luty 2009, wyświetlono: 789 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI