Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Roman Roczeń w duecie

Wczoraj w tawernie Czarna Perła w Warszawie odbył się koncert interesującego duetu Romana Roczenia i... Waldemara Lewandowskiego. Rąbka tajemnicy uchyliła Jola Nowak, która była na tym koncercie i pstryknęła dla nas kilka fotek. Kim jest Waldek ...

Wczoraj w tawernie Czarna Perła w Warszawie odbył się koncert interesującego duetu Romana Roczenia i... Waldemara Lewandowskiego. Rąbka tajemnicy uchyliła Jola Nowak, która była na tym koncercie i pstryknęła dla nas kilka fotek. Kim jest Waldek Lewandowski?

- Waldek okazał się bardzo miłym i skromnym człowiekiem, a do tego jak on gra na gitarze :-). Panowie działają jak jeden organizm - cytując Romka: "...jeden bez drugiego by nie istniał...". To był niesamowity wieczór. Fani, autografy, podziękowania. Nawet "Sto lat" śpiewane dla Romka w podziękowaniu za to, że wrócił, chociaż w moim odczuciu to wielkie dzięki dla obu za to, że Romek wrócił, a Waldek w tym mu pomógł... Tyle Jola.

Zaintrygowało mnie to: "jak on gra na gitarze"... Poszperałem trochę po necie, no i oto czego się dowiedziałem z oficjalnej strony Waldka.

 

Waldemar Lewandowski to gitarzysta jazz-rockowy, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny, wykładowca. Pasjonuje go jazz, rock, blues. Ma na swoim koncie udział w wielu koncertach, nagraniach, warsztatach, spektaklach teatralnych i telewizyjnych. Grywał m.in. z Markiem Surzynem, Wojtkiem Pilichowskim, Krzysztofem Tadejem, Tomkiem "Kciuk" Jaworskim czy Mariuszem "Fazi" Mielczarkiem. Od 2004 r. Waldek uczy gry na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy w Warszawie.

No i wszystko jasne...

 

Kolejny koncert tego duetu 26 listopada w Gnieździe Piratów, trzeba posłuchać.


Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 12:32, 14 listopad 2008, wyświetlono: 1327 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI