Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Sąsiedzki KONKURS - przed Shanties

Jeszcze się to Sąsiadom nie zdarzyło, by wracać z koncertami do tego samego miasta tak często, jak ma to miejsce na początku tego roku. Otóż po raz trzeci w ciągu miesiąca zagramy w Krakowie. Odwiedziliśmy już w styczniu Stary Port. ...

Jeszcze się to Sąsiadom nie zdarzyło, by wracać z koncertami do tego samego miasta tak często, jak ma to miejsce na początku tego roku. Otóż po raz trzeci w ciągu miesiąca zagramy w Krakowie. Odwiedziliśmy już w styczniu Stary Port. Co się działo, jak się działo i kto w ogóle był można podejrzeć tu: koncert w Starym Porcie

Tydzień później zagraliśmy na balu studentów Uniwersytetu Ekonomicznego (dawniej Akademia Ekonomiczna). Bal był kostiumowy, a tematem przewodnim imprezy było... morze, więc sami rozumiecie. Zagraliśmy, zaśpiewaliśmy i stroje wymyślne podziwialiśmy. Zabawa była fantastyczna.

Jednak to, na co wszyscy miłośnicy szant i pieśni morza czekają, także i my, to oczywiście XXVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej SHANTIES 2008 w Krakowie. W tym roku zagramy na nim także i my. Wystąpimy podczas sobotniego koncertu pieśni kubryku (program). Dla nas to spore wydarzenie, bo koncert reżyserować będzie Jerzy Ozaist, jeden z filarów Czterech Refów, zespołu, który jest dla nas wzorem od samego początku istnienia Sąsiadów. Na to krótkie, bo tylko 20 minutowe spotkanie przygotowaliśmy dwie niespodzianki. Wszystkich, którzy są ciekawi jakie, zapraszamy do Krakowa, do klubu Rotunda, już w najbliższą sobotę (23 II), o godz. 17.00.

Z tej okazji ogłaszamy też KONKURS!

Pytanie: W jakich latach i w jakich koncertach Sąsiedzi wystąpili już na "Shanties"?
Wśród prawidłowych odpowiedzi, które możecie wysyłać na maila apress@post.pl do 22 lutego 2008 rozlosujemy naszą pierwszą płytę Wrócić do Derry.
Czekamy na maile! I do zobaczenia w Krakowie!
SĄSIEDZI


PS: Tych, którzy lubią konkursy i chcą zwiększyć szanse na otrzymanie płyty zapraszamy tu:
Konkurs "Czekając na Broceliande"

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 15:48, 16 luty 2008, wyświetlono: 615 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI