Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Szantowe Zawody Zimowe - Już w sobotę!

10 marca, a więc w najbliższą sobotę, zapraszamy do Sopotu na drugą edycję Szantowych Zawodów Zimowych. W zeszłym roku impreza udała się znakomicie i postanowiliśmy ją powtórzyć, a być może w przyszłości uczynić ją cykliczną. Plan jest prosty ...

10 marca, a więc w najbliższą sobotę, zapraszamy do Sopotu na drugą edycję Szantowych Zawodów Zimowych. W zeszłym roku impreza udała się znakomicie i postanowiliśmy ją powtórzyć, a być może w przyszłości uczynić ją cykliczną. Plan jest prosty - całodniowa zabawa integracyjna dla zespołów i sympatyków szant.

W sobotę od 10 rano, na Łysej Górze (Sopot) rejestrujemy uczestników zabawy. Udział jest bezpłatny - wystarczy się zgłosić i zarejestrować jako zawodnik. Ponieważ prawdopodobnie śniegu już tej zimy nie będzie, więc tym razem zawody zostaną rozegrane w konkurencjach lekko wiosennych - m.in. jazda na quadach.

 

Od 12 do 15 rozgrywamy zawody. Rywalizacja jest istotna, ale przede wszystkim liczy się zabawa. W zeszłym roku Paweł - nasz gitarzysta (Trzy Majtki) - miał pierwszy raz w życiu narty na nogach. Pięć minut przed startem... ;) Przejazd ukończył - wprawdzie każdą bramkę zaliczał z przewrotką, ale ile było przy tym śmiechu :) Dodam jednak, że zawody mają profesjonalną oprawę. Jest sędzia, każdy ma numer startowy, jest też opieka medyczna, która jednak mamy nadzieję nie będzie potrzebna.

 

O 18, w Sabacie (również Łysa Góra - Sopot), zaczynamy zabawę popołudniowo-wieczorno-nocną :). W koncertach połączonych z biesiadą swój udział zapowiedzieli między innymi Marek Szurawski, DNA, Kliwer oraz zespoły i soliści trójmiejscy: Gdańska Formacja Szantowa, Smugglers, Grzegorz "Gooroo" Tyszkiewicz, CDN, Kamil Badzioch, Trzy Majtki. Lista chętnych do zabawy jest cały czas otwarta i ciągle rośnie. Swój udział proszę zgłaszać na adres zawody@trzymajtki.gda.pl

 

Do zobaczenia na Łysej

Koliba i Trzy Majtki

 

Informację wprowadził(a): Edward "Eddy" Hańcza - godz. 15:45, 7 marzec 2007, wyświetlono: 584 razy

sarna_m

wysłano: 17:25,19 luty 2007

Czy na zabawę popłudniowo-wieczorno-nocną też zgłoszenie wysłać należy, czy wystarczy się zajwić? pozdrawki :)
Odpowiedz na ten komentarz
Makenzen

wysłano: 17:45,19 luty 2007

A nie Kliper przypadkiem?
Odpowiedz na ten komentarz
Mała Lila i Rodzice

wysłano: 21:23,19 luty 2007

Makenzen napisał: A nie Kliper przypadkiem? Zespół Kliwer z Ustki - gwarancja niezapomnianych wrażeń!!! www.kliwer.net.pl P.S Mam nadzieję, że na zawody stawia się cały skład.
Odpowiedz na ten komentarz
Tołdi (C.D.N. ...)

wysłano: 22:59,19 luty 2007

Gdzie informacja o osobie, która zajęła 1 (i ostatnie miejsce) w konkurencji zjazdu na sankach?????????? Do zobaczenia w Sopoćkowie :)))))))
Odpowiedz na ten komentarz
Bosman

wysłano: 18:18,21 luty 2007

Ale trzeba utrzymać pozycję lidera w tej dziedzinie.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI