Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Szantowisko w Rocker Clubie

AUTORZY TEKSTU: Jagoda Korek i Magdalena Kaczorowska

 

Ruszył cykl imprez organizowanych przez Klub Żeglarski Maszoperia i Rocker Club w Szczecinie.

Pierwsze spotkanie braci żeglarskiej miało miejsce 15

...

AUTORZY TEKSTU: Jagoda Korek i Magdalena Kaczorowska

 

Ruszył cykl imprez organizowanych przez Klub Żeglarski Maszoperia i Rocker Club w Szczecinie.

Pierwsze spotkanie braci żeglarskiej miało miejsce 15 lutego 2009 r. w szczecińskim klubie Rocker. Gwiazdą imprezy był rodzimy zespół Stary Szmugler. Podobno wszystko, co dobre szybko się kończy, na szczęście od każdej reguły są wyjątki. Impreza w Rockerze została świetnie odebrana przez szczecińskie środowisko (nie tylko żeglarskie) i z miejsca została ochrzczona mianem Szantowiska. Dodatkowo doczekała się już statusu wydarzenia cyklicznego. Kolejne spotkanie odbyło się 8 marca 2009 r., tj. w Dzień Kobiet.

Wieczór był naprawdę niezapomniany dzięki Grzegorzowi "Gooroo" Tyszkiewiczowi, który swoim fenomenalnym głosem urzekł wszystkich obecnych żeglarzy, jak i ludzi niezwiązanych ze środowiskiem. - Głosem urzekał, a gitarą uwodził - powiedziała jedna z uczestniczek imprezy. Panie, obchodzące tego dnia swoje święto, były zgodne co do tego, że lepszego prezentu sobie wymarzyć nie mogły.

To jednak nie koniec niespodzianek, które organizatorzy przygotowali dla przybyłych. Każdy z gości miał szanse wylosować cenne nagrody. Tygodniowy rejs dla załogi (ufundowany przez Pawła Rojewskiego z firmy czarterującej jachty o wdzięcznej nazwie Czarterownia) zdobył Kamil Sokołowski, a bon na zakupy w sklepie CMS Spółka z o.o. artykuły malarskie o wartości 100 zł (ufundowany przez Pawła Ryżewskiego) otrzymał Łukasz "Wójo" Wójcik. W posiadanie trzech dzbanków z wyśmienitą zawartością cudownego napoju rozweselającego autorstwa kapitana Wojciecha Drewniaka weszli Piotr Czeronko, Jacek Atroszko i Wojtek Zakrzewski . "Kubek Drewniaka" (bo o tym trunku mowa) mogli zresztą spróbować wszyscy obecni na Szantowisku. Jak widać, impreza cały czas się rozwija i mamy nadzieję, że ten pozytywny proces będzie trwał wraz z kolejnymi spotkaniami.

Następne Szantowisko odbędzie się już 26 kwietnia 2009 r., a zagra dla Was Waldemar Mieczkowski.


Zapominalskim radzimy o zaznaczenie daty w kalendarzu, ponieważ takiej imprezy nie wolno przegapić!


AUTORZY TEKSTU: Jagoda Korek i Magdalena Kaczorowska

Foto: Marta Pawłowska

Informację wprowadził(a): Jolanta "Skrzypaczka" Gacka - godz. 18:10, 14 marzec 2009, wyświetlono: 1484 razy

dana

wysłano: 19:53,15 marzec 2009

A to wszystko tak pięknie się rozwija ,dzięki fantastycznym koncertom Sail Szczecin , które są w tym samym terminie i z tymi samymi wykonawcami tylko dwie godziny wcześniej w radiowym studio :)
Odpowiedz na ten komentarz
shazza

wysłano: 10:41,16 marzec 2009

Bez dwóch zdań szanty w Rockerze to wspaniała impreza, kolejny punkcik na mapie Szczecina, gdzie rozbrzmiewa muzyka morza. Nie umniejszając artykułowi Jolanty - gdyż zabawa była przednia, szczególnie na koncercie Starych Szmuglerów jednakże zauważyłam pewną analogię pomiędzy zespołami występującymi o godz. 17 w studio S1 Polskiego Radia podczas audycji Sail Szczecin organizowanej przez Katarzynę Wolnik-Saynę i Mirę Urbaniak a tymi, które grają chwilę później w pubie. Niby nic a jednak uważam, iż pominięcie zasług obu wymienionych pań przy omawianiu sznatowiska w klubie Rocker jest niestosowne.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI