Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Szantowy plugin do przegladarek

W związku z rosnącą popularnością przeglądarki Firefox, której najnowsza, oznaczona numerem drugim, wersja miała dzisiaj polską premierę, oraz w ...
W związku z rosnącą popularnością przeglądarki Firefox, której najnowsza, oznaczona numerem drugim, wersja miała dzisiaj polską premierę, oraz w związku z wejściem na rynek przeglądarki Internet Explorer 7, która odziedziczyła po swoich konkurentach kilka przydatnych funkcji, postanowiłem ułatwić nieco życie nam, Szantymaniakom.

Stworzyłem plugin, który dodaje do wyżej wymienionych przeglądarek wyszukiwarkę piosenek sprzeżoną ze śpiewnikiem na stronie www.szanty.art.pl.
Ażeby go zainstalować wystarczy wejść pod adres http://www.searchplugins.net/pluginlist.aspx?q=Spiewnik+Szanty.art.pl&mode=title i kliknąć literkę I, znajdującą się przy nazwie wtyczki, po czym, ewentualnie, potwierdzić chęć zainstalowania wyszukiwarki w Waszej przeglądarce.

Na zdjęciu pokazałem, gdzie owej wyszukiwarki nalezy szukać w przeglądarce Firefox 2, ale w przypadku Internet Explorera 7 proces ten przebiega podobnie, gdyż Explorerowa wyszukiwarka jest niemal żywcem zerżnieta z "Pandy Małej".

Mam nadzieję, że chociaż części z Was się to przyda.
Życzę miłego wyszukiwania :)


Informację wprowadził(a): Tomasz "tom-ash" Janiszewski - godz. 15:18, 25 październik 2006, wyświetlono: 686 razy

jachu

wysłano: 17:28,26 październik 2006

...chętnie skorzystam, a przy okazji przejdę na Firefox'a 2 :-)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI