Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

SZANTYMANIAK RUSZYŁ :)


Witaj Drogi Szantymaniaku! :)))

Ciągle jeszcze "na kartonowych pudłach" ale jednak już w sieci :) Ruszyliśmy i przez najbliższe dni będziemy uzupełniać tę stronę i poprawiać zgodnie z Waszymi sugestiami.


A zatem! ...!!!FANFARY!!!... z największą

...


Witaj Drogi Szantymaniaku! :)))

Ciągle jeszcze "na kartonowych pudłach" ale jednak już w sieci :) Ruszyliśmy i przez najbliższe dni będziemy uzupełniać tę stronę i poprawiać zgodnie z Waszymi sugestiami.


A zatem! ...!!!FANFARY!!!... z największą przyjemnością ogłaszam iż Piewwszy Wolny Portal Szantowy www.SZANTYMANIAK.pl RUSZYŁ!!!


Żeby Wam w sposób jasny zaprezentować ideę serwisu przeprowadzę teraz wywiad z samym sobą :)))1. Czym różni się ten serwis od innych dostępnych w internecie serwisów szantowo-żeglarskich?
Oh! dziękuję, że zadałeś Pan to ważne pytanie ;))) Przede wszystkim SZANTYMANIAK to Pierwszy WOLNY Serwis Szantowy w internecie, a to oznacza ze tworzony będzie przez absolutnie wszystkich, którzy tylko wyrażą chęć i gotowość do współpracy. Serwis będzie oparty na zasadach fair play i elementach prawa prasowego. Będzie również obowiązywał wewnętrzny Kodeks Honorowy.

2. Wewnętrzny Kodeks Honorowy hmmm... czy to aby nie wewnętrzna CENZURA?!

Jesteś Pan naprawdę wyjątkowo dociekliwym dziennikarzem :) Cenzura jako taka nie będzie miała miejsca, jednak informacje przedstawiające fałszywą rzeczywistość, rażące wulgaryzmy oraz teksty nieprawdziwe i obrażające godność osobistą i dobre imię osób będą po prostu usuwane.

3. Jakie są możliwości weryfikacji wiarygodności osób, które tworzą SZANTYMANIAKA?

Każda z osób, która zechce podjąć współpracę z serwisem osobiście odpowiada za treść i formę swoich publikacji. Do wiadomości Redakcji każdy potencjalny współtwórca serwisu musi podać swoje dane osobowe (adres zamieszkania i telefon kontaktowy) Redakcja Szantymaniaka to w większości wieloletni uczestnicy i obserwatorzy rynku szantowego, którzy już zostali obdarzeni zaufaniem przez Internautów i organizatorów imprez. Pewne informacje łatwo można zweryfikować poprzez kontakt z zespołami czy właśnie organizatorami imprez.

4. Czy jest jakaś forma kary za publikacje nieprawdziwych informacji?

Jeśli dotrą do nas informacje, iż opublikowany tekst jest nierzetelny pod względem dziennikarskim lub oparty jedynie na fantazjach autora, a nie na faktach - tekst zostanie usunięty, a każda osoba wobec której Redakcja utraci zaufanie - zostanie wykluczona z grona współpracowników. Osoby zaś, które zostały urażone przez taką osobę, mogą zgłosić do Redakcji prośbę o udostępnienie danych osobowych autora oszczerczego tekstu, z którym mogą następnie na drodze cywilnoprawnej dochodzić zadośćuczynienia.

5. Czyli Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji zamieszczonych w serwisie?

Poniekąd tak – ale tylko o tyle, że jest zobowiązana do weryfikacji informacji i reagowania na wszelkie zauważone nieprawidłowości - jednak za opublikowany tekst w pełni odpowiedzialny jest jego autor - na tym polega idea WOLNEGO serwisu.

6. Co musze zrobić żeby zamieścić swój tekst - na przykład relacje z festiwalu na stronach Szantymaniaka?

Po pierwsze musisz mieć ukończone 18 lat i poprosić o uprawnienia do dodawania relacji. Zwyczajnie wyślij maila na adres redakcja@szantymaniak.pl i napisz w nim wszystkie swoje dane osobowe - imię nazwisko, wiek, adres zamieszkania, NIP, pesel, numer dowodu osobistego. Musisz na ten adres wysłać skan dowodu osobistego.

7. Skan? przecież to łatwo można sfalsyfikować?!

Można, tylko po co... :) Cieszymy się z tego, że to WOLNY serwis, wychodzimy z założenia, że nie mamy żadnych powodów Ci nie wierzyć dopóki nam ich nie dasz, tak więc naszym zdaniem skan dowodu to wystarczająca weryfikacja - liczymy na Twoją uczciwość po prostu i tyle. Jeśli jesteś odpowiedzialnym człowiekiem - nie zawiedziesz swoich czytelników i Redakcji. Wolność słowa to wielka sprawa ale i odpowiedzialność.

8. A jeśli nie mam ukończonych 18 lat a mam świetne pióro i wielka wena mnie rozpiera ?

No cóż jeśli naprawdę bardzo Ci zależy to się dogadamy :) Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz wysłać zgłoszenie z danymi Twojego opiekuna prawnego, który oświadczy, że ponosi pełną odpowiedzialność za Twoje publikacje (skan deklaracji z podpisem opiekuna).

9. A jeśli mam wenę ale mam trochę kłopotów z ortografią, interpunkcją, gramatyka i stylistyką?

Yyyyy wiesz co ... może po prostu zajmij się śpiewem albo jakimś sportem co? Musisz pisać? ;))))

10. Muszę... inaczej się uduszę! A poza tym czuję, że MAM TALENT !!!

No dooobra :) w końcu to WOLNY serwis jest... :))) Jeśli rzeczywiście potrzebujesz wsparcia albo zwyczajnie chcesz, żeby twój tekst jeszcze ktoś przeczytał zanim pójdzie w świat, by przynieść chwałę lub wstyd Twojemu nazwisku i jeśli zauważyłeś, że literówki to zmora wszystkich autorów i jeśli to tego uznałeś, że co 4 oczy to nie dwoje - pomożemy Ci. Z szacunku dla ograniczonego czasu korektorów pierwszą kontrolę ortografii i interpunkcji musisz zrobić sam w swoim edytorze tekstu, przygotowany tekst po zalogowaniu się do swojego profilu - możesz wysłać do jednego z naszych "redaktorów-korektorów" - sam go sobie wybierasz z listy dostępnych dziennikarzy. W ciągu 24-48 godzin dostaniesz poprawiony tekst i sam go zamieścisz w serwisie. Nie zapomnij podać swojego numeru telefonu i GG bo być może wygodniej Wam będzie pogadać na żywo i wspólnie ustalać pewne poprawki. Pamiętaj, że Korektor ma ci jedynie pomóc tak aby powstał naprawdę fajny tekst - nie zmienia to faktu że to jednak zawsze TWÓJ tekst i tylko Ty decydujesz czy zaproponowane przez Korektora poprawki Ci odpowiadają. Wyłącznie od Ciebie zależy czy się z nimi zgadzasz czy je odrzucisz. Podpisujesz się swoim nazwiskiem i tylko Ty ponosisz odpowiedzialność za swoje słowa.

11. Czy mogę dostać darmową domenę w Szantymaniaku?

Oczywiście, że nie :) Szantymaniak istnieje dzięki serwerom Andrzeja Szretera, który jest mózgiem technicznym serwisu ale i człowiekiem biorącym odpowiedzialność za sprawne i bezawaryjne działanie serwisu. Jak mówił mój Świętej Pamięci Dziadek - "za tanie pieniądze psi srają" dlatego serwis jest płatny. O cenach domen typu www.TWOJASTRONA.szantymaniak.pl czytaj w dziae SZANTYMANIAK


12. A co za to mam ?

Oprócz domeny www masz także adres poczty elektronicznej typu twojanazwa@twojastrona.szantymaniak.pl który nie ma ograniczenia wielkości wiadomości co oznacza, że możesz wysyłać mailem wielomegabajtowe załączniki (10-20 mega, jeśli trzeba to i większe). Masz gwarancje stabilnego adresu czyli błyskawicznej reakcji na wypadek awarii systemu czy serwerów i gwarancję usunięcia awarii w ciągu kilku godzin. Jeśli zakładasz domenę dla Twojego zespołu czy Festiwalu to w promocji otrzymasz dodatkowe adresy mailowe dla 5 osób. Za opłatą możesz wykupić sam stabilny adres mailowy typu twojanazwa@szantymaniak.pl. Na wszystko dostaniesz oczywiście faktury.

13. Mam jeszcze jedno pytanie...

Oooo nie.. to trzynaste... pechowe... wiesz co? może już jutro pogadamy dobra? Chętnie z Tobą pogadam ale obaj musimy iść spać, bo jutro będziemy nieprzytomni w pracy mój ssskarbie :))))

MIŁEJ ZABAWY SZANTYMANIACY!

Informację wprowadził(a): Maciej "YenJCo" Jędrzejko - godz. 21:56, 18 luty 2004, wyświetlono: 812 razy

pasmyk

wysłano: 14:48,20 luty 2004

jestem pierwsza i coz moge powiedziec... no moze tylko to ze poczucie humoru nie pytanego i pytajacego nie opuszcza ;-)
Odpowiedz na ten komentarz
YenJCo

wysłano: 22:25,15 styczeń 2006

Na wniosek internautów oraz w wyniku dyskusji prowadzonych na grupie dyskusjnej ustalono że jedyne warunki do uzyskania uprawnień do dodawania NOWIN, ARTYKUŁÓW i KONCERTÓW to ukończenie 18rż* oraz podanie prawdziwych danych: - imię - do wiadomosci publicznej - nazwisko - do wiadomosci publicznej - nick - do wiadomosci publicznej - adres e-mail - do wiadomosci publicznej oraz - adres domowy - do wyłącznej wiadomości redakcji - telefon komórkowy - do wyłącznej wiadomości redakcji - telefon stacjonarny - do wyłącznej wiadomości redakcji. Szantymaniak to wolny portal oparty na zaufaniu do Współpracowników i szacunku do Czyletników. Zaufanie Redakcji można utracić tylko jeden raz. Podanie nieprawdziwych danych lub złamanie regulaminu jest równoznaczne z wykluczeniem z grona Współpracowników bez możliwości nawiązania jakiejkolwiek późniejszej współpracy z Redakcją. * W wyjątkowych i dobrze umowtywowanych przypadkach osoby niepełnolenie, które są wybitnie zainteresowane współpracą z Szantymaniakiem - również mogą uzyskać uprawnienia. Jeśli jesteś niepełnoletni i chcesz być odpowiedzialnym Reporterem - to napisz do Redakcji sensownego maila dlaczego zależy Ci na współpracy z nami. wyślij maila Sssciskam YenJCo
Odpowiedz na ten komentarz
YenJCo

wysłano: 22:27,15 styczeń 2006

Aktualne ceny domen w Szantymaniaku znajdziesz w dziale SZANTYMANIAK
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 18:50,24 listopad 2007

5 latek, 5 latek - hmmm a to Ci zleciało
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI