Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Szantymaniak witryną dnia na PC WORLD KOMPUTER

Kochani Szantymaniacy!

Dziś, przeglądając googlowe wyniki wyszukiwania hasła "szantymaniak" natknąłem się na notkę, która spowodowała, że zaniemówiłem (chociaż i tak nic nie mówiłem, ponieważ sam w domu siedzę ;))
Wszedłszy na podany adres przeczytałem bowiem info, że

Dziś, przeglądając googlowe wyniki wyszukiwania hasła "szantymaniak" natknąłem się na notkę, która spowodowała, że zaniemówiłem (chociaż i tak nic nie mówiłem, ponieważ sam w domu siedzę ;))
...
Kochani Szantymaniacy!

Dziś, przeglądając googlowe wyniki wyszukiwania hasła "szantymaniak" natknąłem się na notkę, która spowodowała, że zaniemówiłem (chociaż i tak nic nie mówiłem, ponieważ sam w domu siedzę ;))
Wszedłszy na podany adres przeczytałem bowiem info, że nasz portal, dnia 20 kwietnia 2006 roku, został mianowany witryną dnia PC WORLD KOMPUTER!

Może nie jest to jakiś wielki sukces, ale mimo wszystko zostaliśmy docenieni przez jedną z największych gazet o tematyce komputerowej. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i mamy nadzieję, że rozwój portalu jaki obecnie ma miejsce spowoduje, że takich wyróżnień otrzymamy więcej, a nasza pasja, czyli szanty stanie się popularna i zmotywuje nas do jeszcze większego wysiłku.

Na dowód przedstawiam link do wyżej wymienionej informacji: http://www.pcworld.pl/witryna/1625/Szantymaniak.html

W imieniu swoim i reszty redakcji dziękuję Wam, drodzy Szantymaniacy za to, że pomagacie nam, wspieracie nas i co najważniejsze - odwiedzacie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę, aby każda wizyta na Szantymaniaku dawała Wam przyjemność i przynosiła cenne informacje.


Informację wprowadził(a): Tomasz "tom-ash" Janiszewski - godz. 12:24, 30 sierpień 2006, wyświetlono: 555 razy

jachu

wysłano: 12:37,30 sierpień 2006

...jajca :-)
Odpowiedz na ten komentarz
IKA

wysłano: 14:22,30 sierpień 2006

No proszę szkoda, że tego nikt wcześniej nie zauważył. Mamy się z czego cieszyć :-) i gratulować SZANOWNEJ REDAKCJI. Zatem gratuluję :-)
Odpowiedz na ten komentarz
Paweł "Synchro" Jędrzejko

wysłano: 1:2,31 sierpień 2006

Czy ja kiedyś mówiłem, że Maciek Jędrzejko został znaleziony przez moich rodziców na wycieraczce w torbie po cukrze? Otóż NIGDY! To oszczerstwo. Chciałbym niniejszym zdementować plotki i powiedzieć głośno i wyraźnie: JESTEM BRATEM MAĆKA JĘDRZEJKI! Mam nadzieję, że wszyscy to teraz będą wiedzieć :-) A teraz, całkiem poważnie, ogromnie się cieszę z sukcesu całej ciężko pracującej Redakcji i twórców Magazynu i Radia oraz całej społeczności szantowej, która przyczynia się codziennie do tego, że wszystkie oblicza Szantymaniaka kwitnę i rozwijają się stale! Uściski, Synchro
Odpowiedz na ten komentarz
McNoly

wysłano: 7:31,31 sierpień 2006

Paweł "Synchro" Jędrzejko napisał: Czy ja kiedyś mówiłem, że Maciek Jędrzejko został znaleziony przez moich rodziców na wycieraczce w torbie po cukrze? Otóż NIGDY! To oszczerstwo. Chciałbym niniejszym zdementować plotki i powiedzieć głośno i wyraźnie: JESTEM BRATEM MAĆKA JĘDRZEJKI! Mam nadzieję, że wszyscy to teraz będą wiedzieć :-) A teraz, całkiem poważnie, ogromnie się cieszę z sukcesu całej ciężko pracującej Redakcji i twórców Magazynu i Radia oraz całej społeczności szantowej, która przyczynia się codziennie do tego, że wszystkie oblicza Szantymaniaka kwitnę i rozwijają się stale! Uściski, Synchro Otóż tak, drogi Pawle, sam słyszałem i mam na to swiadków! Od czasu tego wyznania sam sprawdzam co rano moję wycieraczkę, ale nic... W cukrze też nic, chyba zmienię sklep. Nie rozumiem, czemu dementujesz tak romantyczną wersję współczesnej "Calineczki"? ;-) Przecież wszyscy, podkreślam, wszyscy Ci wierzymy!!! Pozdrawiam serdecznie mając nadzieję, a raczej pewność, że HOlandia już ległą u stóp Waszego talentu! Ahoj!
Odpowiedz na ten komentarz
YenJCo

wysłano: 12:6,31 sierpień 2006

Bracie drogi ja bardzo proszę nie odmieniaj mojego nazwiska bo mnie to wyjątkowo dżaźni ;-) swoje sobie mozesz odmieniać ;-) ale od mojego wara. M. Maciej Jędrzejko D. Macieja Jędrzejko C. Maciejowi Jędrzejko B. Macieja Jedrzejko N. Maciejem Jędrzejko Ms. Macieju Jędrzejko W. Macieju Jędrzejko! Ale M. Paweł Jędrzejko D. Pawła Jedrzejki C. Pawłowi Jedrzejce B. Pawła Jędrzejkę N. Pawłem Jędrzejką Ms. Pawle Jędrzejce W. Pawle Jędrzejku! ;-) Brrrrr nie znosze tej odmiany... A w ogóle to najlepiej uzywaj YEN J (DŻEJ) CO ;-) A na serio: Dziekuję wszystkim, którzy poświęcili, poświęcaja i będą poswiecać swój czas i emocje Szantymaniakowi - bo miło jest jak dzieje się cos fajnego. Szczególne podziekowania dla : 1) Michała Gramatyki, który w ostatnich mieśiącach tchnał w Szantymaniaka nowego ducha i ogień realizacją dwóch wielkich pomysłów RADIO i FORUM Maćka Gramatyki za pomoc w urchomieniu RADIA Szantymaniak na serwerach radia Em! 2) Wojtka Cicika Małoty za jego wkład w skrypty Szantymaniaka. 3) Amsowi - tradycyjnie za pomoc i błyskawiczne reagowanie we wszystkich serwerowych sprawach 4) Antkowi Stalchowi (NiecnyKsiaze) za opieke nad forum 5) Pawłowi Jędrzejce (fuuj znów ta odmiana) za anglojezyczną stronę informacyjną Szantymaniaka i pokazanie Szantymaniaka za granicą! 6) Kamilowi Piotrowskiemu - za gigantyczne zaangażowanie w Papierowego Szantymaniaka i rzetelne informacje publikowane w pieknie wydanym magazynie. 7) Tomashowi za wspieranie graficzne portalu 8) Wszystkim moderatorom forum - dzieki wam mamy porzadek i trole trzymają sie od nas z daleka. 9) Wszystkim Współpracownikom za regularne zamieszczanie najdrobniejszych informacji - dzieki temu portal zyje :-) 10) Jackowi Parzychowi z Contrast Cafe za sponsoring i produkcję Szantymaniakowych koszulek :-) (będą dostępne na festiwalach) Ogladalnosc portalu w lipcu osiegneła rekordowe 26 tysięcy wejśc z 11 tysiecy komputerów! W redakcji jest obecnie ponad 120 osób! A holenderskim Appigedam zespoły z Holandii Niemiec, Norwegii, Francji i Anglii otrzymały zaproszenie do obejrzenia naszego Szantymaniaka oraz do słuchania Radia :-) Sssciskam Wszystkich ! Yen
Odpowiedz na ten komentarz
IKA

wysłano: 9:31,1 wrzesień 2006

Paweł - wspaniała jest legenda o pojawieniu się młodszego brata w rodzinie Jędrzejko (Jędrzejków)- faktycznie Maciek jest SŁODKI !!! Ty masz za to słodki uśmiech :-) A więc wszystkim Twórcom Szantymaniaka - "... słodkiego, miłego życia, jest tyle gór do zdobycia.." ups... to nie te klimaty.... ale niech tam!!!
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI