Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Targi żeglarskie Boatshow w Poznaniu już wkrótce

Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych "Boatshow" w Poznaniu już 18-20 listopada! Dla naszych czytelników mamy do rozlosowania aż 10 wejściówek!

Boatshow należą do największych i najważniejszych imprez w żeglarskiej branży w Polsce. Przez wiele lat organizowane w Łodzi, obecnie odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Boatshow bywały też ważnym wydarzeniem szantowym - zarówno w Łodzi, jak i w Poznaniu organizowano wiele koncertów z muzyką żeglarską.

Najważniejsze na targach są jednak oczywiście stoiska wystawców, na których z pewnością nie zabraknie nowych modeli jachtów, zarówno żaglowych, jak i motorowych (a może zwłaszcza tych ostatnich, od kilku lat na żeglarskich targach obserwuje się swoisty motorowy boom).

Więcej informacji na stronie www.boatshow.pl.

 

Szantymaniak był obecny na targach Boatshow, a od tego roku podjął współpracę medialną z organizatorem targów. Dzięki temu mamy możliwość rozdania naszym czytelnikom 10 wejściówek na poznańskie targi!

Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: W którym roku targi Boatshow po raz pierwszy odbyły się nie w Łodzi, a w Poznaniu? Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem proszę przesyłać na maila. Zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Na odpowiedzi czekam do 11 listopada włącznie.

 

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 23:18, 8 listopad 2011, wyświetlono: 1349 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI