Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

To mi gra - wodowanie w Contraście

Chyba nikomu nie trzeba przybliżać sylwetki Grzegorza Tyszkiewicza - marynarz z wykształcenia, żeglarz i  płetwonurek z pasji, szantymen i gawędziarz z zamiłowania, autor tekstów i muzyki z potrzeby serca, juror, konferansjer, reżyser, ... można by pewnie jeszcze o wielu ...

Chyba nikomu nie trzeba przybliżać sylwetki Grzegorza Tyszkiewicza - marynarz z wykształcenia, żeglarz i  płetwonurek z pasji, szantymen i gawędziarz z zamiłowania, autor tekstów i muzyki z potrzeby serca, juror, konferansjer, reżyser, ... można by pewnie jeszcze o wielu twarzach Grzegorza napisać. Od 25 lat na dużych scenach i w kameralnych salach, żeglarskich tawernach w kraju i zagranicą, gra i śpiewa, solo i z towarzyszeniem zespołu.

Jego mocny niski głos o unikalnej barwie, oryginalna interpretacja piosenek i charyzma gwarantują niezapomniane przeżycia, dobrą zabawę i wspomnienia. Inspiracje czerpie z muzyki każdego gatunku i ze wszystkich zakątków świata. Na Jego koncertach posłuchasz o rejsach, o marynarskich obyczajach, o czasach minionych i obecnych - historie prawdziwe i te trochę mniej.

Tych, którzy Grzegorza znają nie trzeba namawiać. Tych, którzy go jeszcze nie słyszeli - namawiam i zapraszam w Jego imieniu na niecodzienne wydarzenie. 24 maja (w niedzielę) w Contrast Cafe w Gdyni (Bulwar Nadmorski) wodowanie najnowszej płyty Grzegorza - "TO MI GRA", której premiera odbyła się na tegorocznej białostockiej Kopyści.


Razem z Grzegorzem wystąpią muzycy, którzy brali udział w sesji nagraniowej:

Krzysztof Paul
- gitary;
Adam Skrzyński-Paszkowicz - perkusja;
Artur Jurek - instrumenty klawiszowe
Leszek Bolibok - skrzypce;
Dorota Sawka-Zaborowska - śpiew.
Będzie dużo dobrej muzyki i wszystkie piosenki z płyty w jeszcze lepszej, bo koncertowej
wersji. W programie również konkursy i quizy z nagrodami. Początek o 20:00.


W dalszej części wieczoru, gdy u Grzegorza będzie można zdobyć autograf na nowo nabytym krążku, a na scenie pojawi się zespół DNA, czyli Paweł Leszoski i Nina Wiśniewska.

Zapowiada się bardzo przyjemny, muzyczny, morski i nie tylko, wieczór. Na pewno warto tam być.
Informację wprowadził(a): Edward "Eddy" Hańcza - godz. 8:48, 11 maj 2009, wyświetlono: 716 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI