Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Trzy Majtki - nowe strony


Po długim czasie Trzy Majtki mają wreszcie nową stronę WWW. Strony dostępne są pod oficjalnym adresem zespołu - www.trzymajtki.gda.pl. Użytkownicy mają do dyspozycji nowoczesny layout z wieloma nowymi funkcjami. Członkowie zespołu zyskali ...

Po długim czasie Trzy Majtki mają wreszcie nową stronę WWW. Strony dostępne są pod oficjalnym adresem zespołu - www.trzymajtki.gda.pl. Użytkownicy mają do dyspozycji nowoczesny layout z wieloma nowymi funkcjami. Członkowie zespołu zyskali zaś łatwiejszy dostęp do edycji i administracji zawartością portalu. Dzięki temu strony będą teraz bardziej interaktywne i dynamiczne. Mamy też nadzieję, że nowy internetowy wizerunek przypadnie do gustu sympatykom zespołu. Jednocześnie, ze względów historycznych poprzednie strony zostały przeniesione pod adres www.old.trzymajtki.gda.pl

Projekt powstał przy współpracy członków zespołu z profesjonalną firmą realizującą strony internetowe. Ciekawostką jest, że wykonywany był zupełnie w warunkach on-line. Wszystkie elementy, począwszy od specyfikacji poprzez realizację i testy prowadzone były zdalnie. Strony zawierają m.in. funkcje ułatwiające uzgadnianie i potwierdzanie koncertów pomiędzy członkami zespołu, łatwość dodawania galerii, bannerów, obsługę newslettera i wiele innych możliwości. W niedalekiej przyszłości planowane jest dodanie obsługi sklepu internetowego. 

Informację wprowadził(a): Edward "Eddy" Hańcza - godz. 14:55, 16 listopad 2009, wyświetlono: 629 razy

claim

wysłano: 10:39,16 listopad 2009

Stronka moze byc, chcociaz chyba lepiej bylo dac info jak wszystkie podstrony beda kompletne. To słynne internetowe "wkrotce" tylko wkurza. Reszta z tego artykulu to SPAM! Co mnie obchodzi jakas firma?
Odpowiedz na ten komentarz
Edek

wysłano: 14:27,16 listopad 2009

claim napisał: Reszta z tego artykulu to SPAM! Co mnie obchodzi jakas firma? Jeśli już, to nie SPAM, tylko reklama - ale tu nie o to chodziło. Jest produkt, który współtworzyłem, chciałem się podzielić informacją, że coś takiego jest i że być może inne zespoły też będą chciały z niego skorzystać. Dodam też, że nie mam z tego żadnych profitów - po prost dzielę się informacją, jeśli uważam, że coś jest dobre.
Odpowiedz na ten komentarz
Edek

wysłano: 15:6,16 listopad 2009

Zgodnie z życzeniem właściciela szantymaniaka przeredagowałem treść, aby nie było w niej krypto i jawno reklamy. Chciałbym jednak zapytać, czemu "claim" ukryłeś się pod ksywką i świetnym adresem emailowym... (@)
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI