Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

VIII Wieczór Folkowy ODWOŁANY!!!

Ze smutkiem i żalem muszę poinformować, że VIII Wieczór Folkowy niestety się nie odbędzie. Tym razem Perła Adaś niespodziewanie wysyłany jest w delegację i nie może przybyć na zapowiadany (po raz trzeci) koncert Pereł i Łotrów. A wiadomo bez lidera to ...

Ze smutkiem i żalem muszę poinformować, że VIII Wieczór Folkowy niestety się nie odbędzie. Tym razem Perła Adaś niespodziewanie wysyłany jest w delegację i nie może przybyć na zapowiadany (po raz trzeci) koncert Pereł i Łotrów. A wiadomo bez lidera to żaden koncert. Jakieś fatum nad nami wisi więc jeśli ktoś zna jakieś antyczary to bardzo proszę. W imieniu zespołu bardzo wszystkich przepraszam.

 

Ponieważ informacja od Adama dotarła do mnie dopiero w miniony czwartek (byłem na niedalekiej północy - relacja wkrótce) nie udało mi się już znaleźć zastępstwa, a więc zespołu, który mógłby zagrać dla nas o 18ej. Musimy zatem imprezę odwołać ale... nie do końca!

 

Otóż w imieniu zespołów Pchnąć w tę łódź jeża i Passat zapraszam tego dnia TYLKO GODZINĘ PÓŹNIEJ (16 VI na 19tą do MDK nr 1) na ich wspólny koncert. Dwie, zaprzyjaźnione chyba już, ekipy ze Śląska postanowiły przywitać wakacje i letni sezon koncertowy wspólnym graniem.

Zapowiada się klimatycznie i nastrojowo.

 

Kamil Piotrowski

 

koncert: Passat i Jeże w poszukiwaniu lata

zagrają:  Pchnąć w tę łódź jeża /Chorzów/, Passat /Bytom/

adres: MDK nr 1 Bytom, ul. Powstańców Warszawskich 12, sala kameralna

dzień: czwartek, 16 czerwca 2005

start: 19.00

wstęp: bezpłatny

Informację wprowadził(a): Kamil "KAMiL" Piotrowski - godz. 18:20, 14 czerwiec 2005, wyświetlono: 699 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI