Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Wielkie otwarcie tawerny "Korsarz" w Warszawie!

Cisza, spokój, półmrok. Inspirujący zapach słonej wody i trzaski starego drewna. Marzenie o dalekiej podróży, głośnych falach, chłodnym wietrze i pięknym, niebieskim niebie. Jasne światło latarni morskiej, które nie pozwala zapomnieć o pociągającym bezkresie morza.

Cisza, spokój, półmrok. Inspirujący zapach słonej wody i trzaski starego drewna. Marzenie o dalekiej podróży, głośnych falach, chłodnym wietrze i pięknym, niebieskim niebie. Jasne światło latarni morskiej, które nie pozwala zapomnieć o pociągającym bezkresie morza. Światło, które co noc, bez chwili wytchnienia, podąża w nieznane...

Pośród ciszy, nagle, zupełnie bez ostrzeżenia, rozbrzmiewają głośne dźwięki perkusji i gitar. Jakby wyrwany ze snu, odruchowo spoglądasz na scenę. Wtedy wszystko staje się jasne. Właśnie zaczyna się kolejna, wspaniała żeglarska opowieść. Opowie Ci ją Twoja ulubiona kapela. Patrzysz na swoich przyjaciół, drewniane modele łodzi pod sufitem i długie, grube liny. To dobrze, że jesteś właśnie tutaj. To tutaj czujesz się jak w domu i możesz pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. Byłeś tu nie raz, lecz za każdym razem przeżywasz to od nowa. "Korsarz" znów wita Cię na swoim pokładzie.

"Korsarz" to nowa tawerna żeglarska. Lokal dedykowany jest w szczególności miłośnikom szant, lecz nie tylko. Jego oferta zainteresuje bowiem wszystkich, którzy cenią sobie miłą, ciepłą atmosferę, ciekawe wnętrza, stylową muzykę oraz dobrą kuchnię. "Korsarz" to idealne miejsce na długie rozmowy z przyjaciółmi, spontaniczne spotkania w szerszym gronie, szalone wieczory przy głośnej muzyce, lecz także spotkania firmowe, obiady i kolacje. Tawerna otwarta jest przez cały tydzień, od godziny 15:00, do ostatniego gościa.

"Korsarz" to największy tego typu lokal w Polsce. Mieści się w oddzielnym, wolnostojącym budynku. Centralnym punktem tawerny jest główna sala ze sceną i antresolą. Dodatkową przestrzeń stanowią podziemia, nieocenione w przypadku  dużych koncertów oraz imprez zamkniętych. W letnich miesiącach do dyspozycji gości jest imponujący ogródek oraz ogromny taras na piętrze. Niepowtarzalny komfort zapewniają bywalcom aż 3 bary serwujące zimne piwo oraz wymyślne drinki. Kuchnia czynna jest non-stop.

"Korsarz" to miejsce absolutnie wyjątkowe. Lokal oferuje nową jakość, którą z pewnością docenią setki stałych bywalców. Na jego scenie regularnie pojawiać będa się najlepsi polscy wykonawcy muzyki żeglarskiej. Horyzonty muzyczne "Korsarza" wybiegają jednak poza gatunki marynistyczne - program artystyczny tawerny z pewnością nie raz zaskoczy klubowiczów. Nie ważne zatem, czy bliski jest Ci świat morskich opowieści, chcesz spędzić ciekawy wieczór w niepowtarzalnej atmosferze, czy po prostu szukasz idealnego miejsca na spotkanie z przyjaciółmi. "Korsarz" zaprasza Cię na wspólny rejs już 18 lutego 2010. Przez trzy dni świętować będziemy otwarcie największej tawerny w Polsce!

 

18.02.2010 - czwartek

Koncert: Roman Roczeń / Piotr Kostka Godecki

Start: 18:00, Koncert: 20:00

Wstęp 10PLN / Akceptujemy karty zaokrętowania Czarnej Perły!

 

19.02.2010 - piątek

Koncert: Mietek Folk

Start: 18:00, Koncert: 20:00

Wstęp 10PLN / Akceptujemy karty zaokrętowania Czarnej Perły!

 

20.02.2010 - sobota

Koncert: EKT Gdynia

Start: 18:00, Koncert: 20:00

Wstęp 10PLN / Akceptujemy karty zaokrętowania Czarnej Perły!

 

Do zobaczenia na pokładzie!

Tawerna Korsarz

ul. Gostyńska 45

tel. 0-666-204-098

www.tawernakorsarz.pl - tu znajdziecie mapkę z dojazdem!

Informację wprowadził(a): Sławek Sobotka - godz. 15:19, 11 luty 2010, wyświetlono: 1380 razy

Roman Piotrek Stawski

wysłano: 23:16,13 luty 2010

Jeśli tylko wentylacja bedzie dobra to jako niepalący będe częstym gościem.
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI