Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Wrocław na żeglarską nutę "Dla Życia"

Już jutro, w niedzielę, 14 czerwca - Światowy Dzień Honorowego Krwiodawstwa, przy Centrum Handlowym "Magnolia Park" we Wrocławiu w samo południe rozpocznie się koncert w ramach VII finału akcji "Dla ...

Już jutro, w niedzielę, 14 czerwca - Światowy Dzień Honorowego Krwiodawstwa, przy Centrum Handlowym "Magnolia Park" we Wrocławiu w samo południe rozpocznie się koncert w ramach VII finału akcji "Dla Życia"  (www.dlazycia.pl). 

Cykliczna akcja, której animatorem i współorganizatorem od 1998 roku jest Marek Łuszczki (dziennikarz i producent telewizyjny, autor tekstów i programów, działacz społeczny), ma na celu promowanie regularnego, systematycznego i co najważniejsze honorowego (nieodpłatnego) oddawania krwi w lokalnej społeczności Wrocławia i Dolnego Sląska.

W tym roku akcję wspomogą trzy zespoły reprezentujące wrocławską scenę szantową:  Betty Blue, Za Horyzontem oraz Pod Masztem. I tak oto jedno z najbardziej komercyjnych miejsc Wrocławia stanie się miejscem, w którym bardziej od komercji będzie się liczyć wspólne działanie dla dobra nas wszystkich... i to przy dźwiękach piosenki żeglarskiej.

 

*  * *

 

Organizatorzy zapraszają nie tylko tych, którzy chcieliby podzielić się najcenniejszym darem, jakim jest honorowo oddana krew. Mile widziane będą także rodziny i przyjaciele dawców. Nawet jeśli sami nie oddadzą krwi, na miejscu będą się mogli przekonać, że nie jest to wcale takie straszne, jak mogłoby się wydawać.

 

Wśród osób, które zarejestrują się jako dawcy, rozlosowane zostaną nagrody!!

Poza tym każdy zarejestrowany otrzyma firmową koszulkę akcji "Dla Życia".

Na miejscu organizatorzy będą też rozdawać płyty CD z filmem poświęconym zasadom honorowego krwiodawstwa. Przebieg akcji będzie rejestrować ekipa telewizyjna, a powstały w ten sposób reportaż będzie można obejrzeć w mini telewizji internetowej KREWKA TV.

 

*  * *

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie oraz do oddawania krwi - pamiętajmy, że zbliżają się wakacje, a wtedy krew jest szczególnie potrzebna!

Początek imprezy: 14 czerwca, godz. 12.00.

 

Szczegółowy program koncertu TUTAJ.

 

Informację wprowadził(a): Ela "Kwiatuch" Kołodziejczyk - godz. 17:52, 13 czerwiec 2009, wyświetlono: 736 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI