Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

XXVII Festiwal Piosenki Żeglarskiej KOPYŚĆ' 2011 zaprasza do konkursu

Festiwal już 1-2 kwietnia 2011

XXVII Festiwal Piosenki Żeglarskiej KOPYŚĆ' 2011 odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2011 w Białostockim Ośrodku Kultury - Kino Forum ul. Legionowa 5

 

Zapraszamy zespoły do udziału w konkursie w dniu 1 kwietnia.

 

 

Regulamin konkursu

1. W konkursie mogą brać udział soliści i zespoły śpiewające zarówno dawną pieśń pracy marynarzy czyli szantę, jak i współczesną piosenkę żeglarską.

2. Termin zgłaszania udziału w konkursie upływa z dniem 10.03.2011 r.

3. Czas prezentacji maximum 20 minut. Soliści śpiewają maximum 3 piosenki.

4. Dobór piosenek dowolny. Preferowane utwory autorskie. Przy kwalifikacji będzie brany pod uwagę dotychczasowy dorobek i przesłane nagrania demo.

5. Wykonawcy powinni razem ze zgłoszeniem przedstawić listę tytułów przygotowanych piosenek z zaznaczeniem praw autorskich.

6. Grand Prix Festiwalu to tradycyjna Wielka Kopyść. Ponadto dla laureatów przewidziane są nagrody zarówno pieniężne jak i rzeczowe.

7. Wykonawcy, którym zostaną przyznane nagrody, mają obowiązek wystąpienia z krótkimi recitalami w koncercie laureatów (początek koncertu w sobotę o godz. 20:00), przed wręczeniem nagród.

8. Jury poza nagrodami głównymi może przyznać wyróżnienia oraz promować na jesienny krakowski przegląd zwycięskich zespołów z festiwali w całej Polsce, umożliwiający udział w "SHANTIES".

9. Oceniane będą przede wszystkim wykonanie, strona muzyczna występu, dobór piosenek oraz strona artystyczna, czyli kontakt z publicznością i prezentacja na scenie.

10. O zakwalifikowaniu do konkursu wykonawcy zostaną poinformowani do dnia 14.03.2011 r. 11. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w regulaminie.

 

Więcej informacji na http://www.kopysc.bialystok.pl/konkurs.html.

Informację wprowadził(a): Jolanta "Skrzypaczka" Gacka - godz. 20:17, 6 marzec 2011, wyświetlono: 1751 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI