Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Zagłosuj na Morżebycie!

Płytę zespołu MORŻE BYĆ - zakwalifikowano do kolejnego etapu plebiscytu Polskiego Radia Rzeszów.

Polskie Radio Rzeszów ogłosiło pierwszą edycję plebiscytu "Nagroda muzyczna Polskiego Radia Rzeszów-Werbel 2009".

 

Z przyjemnością informujemy Państwa, że świąteczne wydawnictwo, płytę "Choinka ustrojona" zespołu MORŻE BYĆ - zakwalifikowano do kolejnego etapu Plebiscytu.

 

W Plebiscycie przyznawane zostaną dwie nagrody: nagroda publiczności, którą przyznają głosujący w plebiscycie, oraz nagroda Jury.

 

Od 4 do 31 stycznia na antenie Polskiego Radia Rzeszów zaprezentowani zostaną wykonawcy i ich utwory zakwalifikowane do Plebiscytu.

Głosowanie na nagrodę publiczności odbywać się będzie za pomocą SMS-ów, natomiast nagrodę główną "Werbel 2009" przyzna 5-osobowe Jury.

Od ponad dwóch tygodni dzielnie wspieramy naszego jedynego reprezentanta nurtu piosenki żeglarskiej zespół Morże Być z Łańcuta, tym samym udowadniamy, że przedstawiciel 'niszy' szantowej może stanąć w szranki jak równy z równym z topowymi zespołami na polskiej popowej scenie muzycznej.

Do zakończenia plebiscytu pozostał nam ostatni tydzień i ostatnia szansa na wzięcie udziału w głosowaniu. Aby wesprzeć chłopaków z naszego podwórka wyślij sms o treści WERBEL 9 na numer 72601. Koszt sms-a to jedyne 2 zł plus VAT.

 

Pamiętajmy, każdy głos jest ważny i każdy głos się liczy!

A oto dotychczasowe wyniki plebiscytu: KLIKNIJ TUTAJ

Mimo że okres świąteczny już za nami to recenzja owej płyty napisana przez Taclema lada dzień pojawi się na portalu. Zachęcamy do lektury i głosowania na Morże Być!

Informację wprowadził(a): Jolanta "Skrzypaczka" Gacka - godz. 23:22, 24 styczeń 2010, wyświetlono: 1043 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI