Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Nowiny

Zagrają dla Julii

W piątek 2 grudnia w Częstochowie odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez zespół Drake z udziałem gwiazd sceny żeglarskiej.

Koncert "Mikołaj dla Julii" organizowany jest przez zespół Drake oraz Sekcję Żeglarską Politechniki Częstochowskiej. Koncert odbędzie się 2 grudnia (piątek) w Klubie Zero przy Teatrze S (ul. Kościuszki 1).

Celem imprezy jest zebranie funduszy na operację kardiologiczną 3 letniej Julii (więcej na www.mikolajdla.za.pl). Wystąpią: Mechanicy Shanty, Drake, Poszedłem na Dziób, Shantażyści, Canau i orkiestra dudziarzy Pipes and Drums Częstochowa. W trakcie koncertu odbędą się aukcje t-shirtów przekazanych przez zespoły szantowe i folkowe. Na specjalnym stoisku będzie można za symboliczne 10 pln w ramach cegiełki nabyć CD z muzyką morza, które również podarowali przyjaciele szantymeni. Dodatkowo każdy, kto wybierze się na nasz koncert i kupi bilet, otrzyma w prezencie przy wejściu na imprezę CD zespołu Perły i Łotry.

Osoby zainteresowane przyjazdem do Częstochowy na imprezę i zakupem biletów (bilet cegiełka 25 pln) mogą dzwonić do Sławka Bielana (Drake) pod nr tel. 515 130 201.

Informację wprowadził(a): Michał Nowak - godz. 20:37, 28 listopad 2011, wyświetlono: 1265 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI