Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Wydawnictwa

Irish Dreams

Carrantuohill

Płyta "Irish Dreams" to najciekawsze utwory wybrane z dwóch poprzednich kaset: "Magic of Celtic Rings" oraz "Waiting for Ireland". W większości są to charakterystyczne utwory taneczne (jig, reel, hornpipe, slade, polka) i instrumentalne opracowania ballad(air,slow air) zaaranżowane i

...

Płyta "Irish Dreams" to najciekawsze utwory wybrane z dwóch poprzednich kaset: "Magic of Celtic Rings" oraz "Waiting for Ireland". W większości są to charakterystyczne utwory taneczne (jig, reel, hornpipe, slade, polka) i instrumentalne opracowania ballad(air,slow air) zaaranżowane i wykonane przy użyciu bardzo stylowego instrumentarium(akordeon, flety proste, tin whistles, skrzypce, gitary akustyczne, cytra i mandolina).

Już od pierwszych fraz odkrywamy jedyne w swoim rodzaju klimaty i nastroje. Jest w nich refleksja, zaduma a jednocześnie wielki optymizm, radość i zabawa. Wszystkie te cechy składają się na coś, co trudno wyrazić słowami "...moze to prosta szczerość wypowiedzi artystycznej, a może po prostu piękno, niepowtarzalne piękno czegoś, co jest głęboko wrośnięte w tradycję".

Informację wprowadził(a): Bogdan Wita, wyświetlono: 2182 razy

Jeszcze nie skomentowano tego artykułu.
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI