Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Wykonawcy

Hambawenah

Kasia K.

wysłano: 13:7,11 maj 2005

Po raz pierwszy na żywo usłyszałam zespół podczas Zęzy. Jestem dozgonną fanką skrzypaczki !!! Mój nowy idol od teraz to grupa Hambawenah :o)
Odpowiedz na ten komentarz
Neo

wysłano: 13:3,15 luty 2006

Moze nie wszyscy wiedza, ze na stronie http://www.hambawenah.art.pl znajduje sie demo (12 pelnych utworow) zespolu. Polecam - bardzo serdecznie wszystkie numery bo zdecydowanie sa warte uwagi. pozdrawiam neon
Odpowiedz na ten komentarz
KK

wysłano: 11:52,5 kwiecień 2006

Gratuluje zakwalifikowania zespołu do konkursu NOWA TRADYCJA.
Odpowiedz na ten komentarz
KAMiL

wysłano: 1:16,8 lipiec 2006

Woodstock'a, ech Owsiak, Owsiak jak mogłeś Kochani dlaczego nigdzie nie ma waszego oficjalnego składu? Jak tu przygotowywać o Was materiał, skąd wziąc dane? Wy śpicie a w necie echo? Poprawcie się :)
Odpowiedz na ten komentarz
OLO

wysłano: 23:19,18 lipiec 2006

to (chyba) świadomy (?) wybór zespołu... a warto dodać, że "nic dwa razy się nie zdarza"
Odpowiedz na ten komentarz
switzK

wysłano: 13:58,20 lipiec 2006

Co prawda odkladanie spraw na pozniej nie jest dobrym rozwiazaniem, ale trzeba byc dobrej mysli, ze jeszcze zagramy u Jurka, zwlaszcza, ze zwyciezyly priorytety - ludzie, ktorzy od miesiecy sie przygotowuja na festiwal gdzie jestesmy gospodarzami, gdzie w tym roku mamy obchodzic jubileusz 10ciolecia. Nie moglismy zerwac tej niepisanej umowy a raczej zawiesc ich zaufania? to nie jest "wyscig szczurow" tylko wspolna przygoda :)
Odpowiedz na ten komentarz
marcovan

wysłano: 22:17,27 lipiec 2006

No właśnie. Nie mogę ich posłuchać na żywo na Szantomierzu. Wielka szkoda. Ale czy kitoś z Was nie mógłby podesłać mi utworów, które jeszcze niedawno były na ich stronie. Bardzo mi na tym zależy. Najlepiej na maila laptopy(maupa)idea.net.pl.
Odpowiedz na ten komentarz
frodi

wysłano: 6:48,28 lipiec 2006

To co zrobili panowie z NW przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Nareszcie ktoś śpiewa normalną, prawdiwą (męską) szantę. Odwiedziłem też stronę internetową NW- powaliła mnie swoim wyglądem, nastrojem i tą cudowną melodią w tle -(w ich wykonaniu). W księdze gości znalazłem taki wpis: ''Morskie życie boli i uszlachetnia... Kto je zna, dobrze to wie, kto nie, niech posłucha..." - będę Was słuchał już do końca.
Odpowiedz na ten komentarz
SandomierzTV

wysłano: 0:20,20 lipiec 2007

Zapraszam na filmik z występu na festiwalu "Między szantami a brzegiem Wisły" z 14 lipca 2007: http://www.youtube.com/watch?v=d_cJ--ifCrM
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI