Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Wykonawcy

Krzysztof Jurkiewicz

NIEAKTYWNY (nieaktualna strona lub kontakt)

Członek zespołu Gdańska Formacja Szantowa i Słodki Całus od Buby, znany z wielu występów solowych, autor wielu znakomitych utworów nagradzanych na znaczących ...
Członek zespołu Gdańska Formacja Szantowa i Słodki Całus od Buby, znany z wielu występów solowych, autor wielu znakomitych utworów nagradzanych na znaczących festiwalach.

Informację wprowadził(a): Andrzej "Kadłub" Kadłubicki, wyświetlono: 2697 razy

masutatsu77

wysłano: 21:25,10 sierpień 2006

wraz z żoną specjalnie udaliśmy się na to molo na piątkowe szanty (prosto z Bydgoszczy)...cieszymy się, że trafiliśmy na Pana Krzysztofa. Było świetnie. Szczególnie wpadła nam w ucho piosenka "Ławice New Foundland". Pozdrawiamy. Kiedy będzie Pan znów na molo w Gdańsku?
Odpowiedz na ten komentarz
elaSasiadka

wysłano: 21:30,10 sierpień 2006

nareszccie:)
Odpowiedz na ten komentarz
Aneta

wysłano: 9:45,11 sierpień 2006

Doktorze, ale czy coś się nie zmieniło w Prawym Ostrym? Czy tam wokalistką nie jest teraz dziewczyna - z tego co pamiętam Agnieszka Sakowicz? To już chyba nie stuprocentowo męski skład? ;-)
Odpowiedz na ten komentarz
tenLIS

wysłano: 12:16,11 sierpień 2006

Super, fajnie by bylo gdyby tez co jakis czas pojawialy sie audycje szantowe. I drobna sugestia. Czy daloby sie umiescic kilka linkow do wyboru, tak by mozna bylo wybrac lepsza jakosc dla osob, ktore maja szybsze lacza. Pomysl swietny,ale ciezko slucha sie tego w takiej jakosci ;/ Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz na ten komentarz
Bongos

wysłano: 15:11,11 sierpień 2006

Ja tam na winach się nie znam, ale często popijam. tak po piracku - co w ręce wpadnie :) Podniosłeś NK poziom mojej świadomości. Niesiesz boski wina oświaty kaganek :) (cytat wzięty z Doktora :) )
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI