Szantymaniak poleca:

Jesteś tutaj

Wykonawcy

Passat

WSPÓŁCZESNA MUZYKA MARYNISTYCZNA

Kolejny reprezentant Górnego Śląska - ponoć wylęgarni zespołów szantowych :-)

PASSAT pojawił się na scenie w 2001 r. i od początku szturmem zdobywał liczne nagrody w tym pierwsze miejsca na wielu festiwalach m.in.: Bezan'01 w Tarnowie, Kubryk'02 w Łodzi czy Port Pieśni Pracy w Tychach.

W 2004 r., po rocznej przerwie Passat wznowił swą działalność. W zmienionym składzie (zespół jest po drastycznych przejściach ;-) szczególnie w kwestii gitary prowadzącej) zadebiutował w lipcu na festiwalu Szantomierz (wyróżnienie) w Sandomierzu.

Wokalną część zespołu tworzą trzy urocze przedstawicielki płci pięknej, którym na swych instrumentach ;-) skutecznie przeszkadzają przemili przedstawiciele płci ... silnej ;-)

W swoich utworach prezentujemy niedoceniany często KOBIECY punkt widzenia. Jaki jest rezultat naszych starań?? Posłuchajcie i oceńcie sami :-)

 

Skład (do 2009 r.):

Anna ANA Górecka - śpiew, tamburyn, menadżer

Aleksandra POLA Jędrzejec - śpiew, flet, flażolet

Jolanta SKRZYPACZKA Gacka - śpiew, skrzypce

Mirosław YOPEK Kiełpin - gitary

Jacek JACUŚ Kądziołka - gitara basowa

 

"Nowy" Passat (od 2010 r.) tworzą:

Anna Górecka - wokal

Marta Kwoka - wokal

Mateusz Gremlowski - gitara basowa

Sebastian Szebesta - cajon

Mirosław Kiełpin - gitara

Strona internetowa wykonawcy:

W naszym archiwum

Informację wprowadził(a): Aleksandra "Pola" Jędrzejec, wyświetlono: 3428 razy

szekla

wysłano: 13:25,9 listopad 2004

"więc rumu nalej i pij go do dna..." Gdzieś mi się to wkleiło pomiędzy lawiną męskich wykonawców i zostało nawet nie wiedziałam kto to śpiewa ale...dziewczyny majątyle werwy i niezłe głosy że zostało.Teraz już wiem kto one zacz i wybieram sie posłuchać bo to ciekawe.Dziewczyny nie dajcie się zdominować.Szkoda tylko że nie można otworzyć waszej strony szekla
Odpowiedz na ten komentarz
Pola

wysłano: 19:21,9 listopad 2004

Bardzo się staramy, by męskie środowisko zauważyło, że MY- KOBIETY też potrafimy ... nie zawsze jednak Panowie są skłonni do zmiany swego zdania. Ale my nie damy się bez walki;)))każdy ma prawo do swojego punktu widzenia i niech tak pozostanie:))) Stronka czasem fisiuje, ale próbuj:))) pozdowienia od całego zespołu:)
Odpowiedz na ten komentarz
menda

wysłano: 21:10,11 listopad 2004

no cóż znowu wy???ZAJEBISCIE!!!!!!myśle że to zajebisty pomysł ten koncert:))będe na pewno posłuchać jak dziewczyny sie rozwijają i muzycznie i osobowo;)) oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrowionka i buziaki;))
Odpowiedz na ten komentarz
szekla

wysłano: 23:38,9 grudzień 2004

Dziewczyny!Co z waszą stronką internetową nie można się na nią dostać.Kiedy jakaś płytka?Trzymajcie tak dalej nie dajcie się sie zjeść w kaszy meskiej części wykonawców szant pozdro.szekla
Odpowiedz na ten komentarz
Pola

wysłano: 0:10,10 grudzień 2004

Jeśli chodzi o stronkę to coraz częściej dochodzą nas głosy, że coś z nią jest nie tak ... PANIE ADMIN - DO ROBOTY ;)!!! i bez obawy - zjeść się na pewno nie damy, bo jesteśmy silną grupą pod wezwaniem ... tylko jakim;)?? Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do Bytomia:)))
Odpowiedz na ten komentarz
Jacek

wysłano: 0:45,10 grudzień 2004

Witam tu Jacek - basista i twórca strony internetowej Passata w jednej osobie :)) Więc jeśli chodzi o problemy z naszą stroną to kontaktowałem się w tej sprawie z administratorem serwera, na którym mamy naszą stronkę i wg niego wszystko jest OK. Natomiast problem może wystąpić u osób korzystających z Nostrady. Powołując się na jego fachową (mam nadzieję) opinię moge powiedzieć, że przyczyna tkwi gdzieś na serwerze DNS Neostrady i serwer ten nie widzi naszej strony, ani żadnej innej na serwerze centronet.pl. Jeśli macie problemy z wejścim na naszą stronę, proszę o kontakt ze mną na mail podany wyżej. Również prosiłbym o podanie ustawień serwera DNS w Waszych komputerach. pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz na ten komentarz
julek

wysłano: 19:22,22 grudzień 2004

Naprawdę fajowska jest ta stron. Dobrze by bło gdyby więcej ludzisk ją widziało.
Odpowiedz na ten komentarz
Neleczka

wysłano: 14:49,15 styczeń 2005

Super zespół te PASSAT . ok najlepszy.
Odpowiedz na ten komentarz
Neleczka

wysłano: 15:29,16 styczeń 2005

Masz racje żeby było więcej takich stronek gdzie można dowiedzieć się o fajnych zespołach szantowych
Odpowiedz na ten komentarz
Wiii

wysłano: 21:21,22 marzec 2005

Ludzie a czego nie powiecie nic o zespole FNB. Przecież te dzieci są lepsze od wielu zespolów szantowych w którech grają stare "szantowe wyjadacze". Napiszcie coś o tym zespole. On na to napewno zasługuje. Bo wy myślicie ze jak młode to niemoze dobrze śpiewać. A oni są lepsi od wielu innych. pozdro
Odpowiedz na ten komentarz
Copyright © 2004-2010 SZANTYMANIAK.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
Technologia: strony internetowe INVINI